Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a fiatalok?

Miért ilyenek a fiatalok?

Figyelt kérdés
Amikor megyek akárhova vagy sétálok az utcán mindig azt látom hogy az emberek 40%-a folyamatosan a telefonját nyomkodja.A kedvencem az amikor egy fiatalokból álló társulatba belebotlok a héven és csak annyit látok egyik se beszél csak telefonoznak és jön az értesítő pittyegés.Hozzá se szól a másikhoz csak akkor amikor az elmegy.Mondjátok már meg nekem velem van a baj vagy tényleg igazam van?

2018. jan. 29. 16:29
 1/8 anonim válasza:
Én is sokszor látok ilyet,de sosem tudni miért lóg a telefonján.Lehet történt valami és interneten keresztül beszélgetnek,vagy csak szimplán ugyan olyan mint a fiatalok többsége.Sajnos a társas kapcsolatok részben ezért halnak ki,mert inkább választják a telefont mint,hogy élőben beszélgessenek.Engem is idegesít,főleg ha beszélek is és közbe nyomkodja a telefonját.Pedig én is tini vagyok,dehát ez van.:D
2018. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Miért foglalkozol másokkal? Neked miben lesz jobb az életed, ha számodra idegen fiatalok beszélgetnek a héven telefonozás helyett? Ha szerinted a 100 évvel ezelőtti élet a helyes, akkor élj úgy, szíved joga, viszont mások életébe ne szólj bele.


Amúgy én is a buszon telefonoztam gimis koromban, még akkor is, ha a barátaim mellettem ültek. Azért, mert előtte egész nap beszélgettünk a suliban. Suli után volt időnk felnézni facebookra, elolvasni az emaileket, üzeneteket és válaszolni rájuk, stb.

2018. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, erről a jelenségről én is tudnék litániát írni, de első ránézésre ítélni is hülyeség.

Én kifejezetten az a fajta ember vagyok, akinek se facebook se játék, semmi haszontalan app nincs a telefonján, mert soha nem nyomkodom, van, hogy napokig fekszik valahol lemerülve... egyszerűen utálom. Pár éve megesett velem és a barátnőmmel, hogy valami zene vagy kép, nem is tudom már, szóba került a metrón társalgás közben és mindketten csendben kutatni kezdtünk utána a telefonunkban. Felszállt valami nagytudású és lefényképezett, mint a mai elsatnyult, telefonnyomkodó társadalom példaképét. Csak gratulálni tudok :D

2018. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi se beszélgetünk utcán sokat a barátaimmal mert nem kell az hogy még több 100 ember hallgassa az esetlegesen privát gondjaimat. A tömeg közin meg főleg ahol az embereknek jobb dolga sincs mint hallgatózni. Meg általában ott szoktunk sztorizgatni ahova megyünk tehát nem útközben.
2018. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves #2 válaszoló azért idegesít mert olyanok mint a zombik középiskolában dolgoztam egy fél évet nehogy azt hidd hogy a szünetben beszélgetnek leülnek mint a madarak a székre egymás mellé és mindenki nyomogat számomra ez nagyon idegen.Egy büdös szóval se mondtam hogy 1900-as éveket akarok.De ez nagyon szembetűnő és fura.Azért van ez az oldal hogy kérdezgessek lehet tényleg másokkal is foglalkozok de ezt a kérdést muszáj volt feltennem.
2018. jan. 29. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát beszélgetnek neten. Teljesen normális ha szövegbuborékokkal álmodnak.
2018. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Értem hogy miért csak fél évet dolgoztál ott. Nem normális hogy felnőtt emberként mint agyatlan robotokként beszélsz kiskorú emberekről. Minden generációnak megvannak a maga divatjai.
2018. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ellopta a lelküket az okosteló. Régen a tamagocsi volt, most ez.
2018. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!