Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a haláltól?

Félek a haláltól?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves vagyok, tudom nagyon fiatal de elmult napokban meglehetosen elvagyok keseredve az élettol, rossz belegondolni hogy egyszer minden elveszik és hogy nincs is az olyan messze. És utana nem lesz semmi, nem vagyok hivo, pedig valami vallási vigasz nem ártana lehet, de nem hiszek ilyenekben. Félek meghalni, félek élni, nem akarom elpazarolni az idomet.

2018. jan. 29. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha félsz élni s meghalni, mit akarsz, felemelkedni, mint a csillagkapu sorozatban???

Ha egészséges vagy, akkor kezdj el élni s foglald el magadat mindenféle dologgal-keressed az örömöt ezekben.

Ennyi idősen az volt számomra a legnagyobb baj, hogy csak 24 óra volt 1 nap 72 helyett:D

2018. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Üdv az emberek közt! MINDENKI fél a haláltól, aki tagadja, az hazudik. De nem kell ezzel foglalkozni napi szinten. Tereld el a gondolataidat, sportolj, szeress, nevess, tanulj, tapasztalj, ÉLJ!
2018. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #2es válaszoló, ez ("MINDENKI fél a haláltól, aki tagadja, az hazudik.") azért nem éppen így van. Én elfogadtam hogy egyszer mindenkinek meg kell halnia, és egyáltalán nem félek tőle. Az fél tőle aki nem tudja elfogadni.


Kérdező:

Egyszerűen ne foglalkozz ezzel. 15 éves vagy, alig éltél valamennyit. Ne félj élni. Amúgy ha keresel valami elfoglaltságot akkor nem lesz időd ilyeneken agyalni és probléma megoldva. Ha meg elfogadod hogy ez van akkor máris könnyebb lesz. És tudod a halál csupán a kezdet.

2018. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézzél utána az interneten a tudósok dolgoznak azon , hogy sokáig éljünk talán még az örök életet is megtalálják.
2020. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!