Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az jó vagy rossz, hogy fájdalo...

Az jó vagy rossz, hogy fájdalom-függő vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mintha rá lennék szokva arra, hogy fájdalom érjen - legyen az mentális vagy fizikai. Amikor valaki árt nekem, fáj, de azt mondom, nem elég, még. És magam is bántani szoktam. Lelkileg úgy, hogy leminősítem magam, szembesítem magam azzal, mekkora szerencsétlenség vagyok. Testileg pedig úgy, hogy vagdosom magam, vagy belevágok a falba, de igazából bármi módot kihasználok, amit lehet.

Nem tudom, hogyan kerülhetnék ki ebből. Vagy talán nem is kellene? Jó ez így, mert "mindent túlélek"?



2018. febr. 1. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez valamiféle mazochizmus, önsanyargatás...

Nem jó, mert ilyen embereket fogsz magad köré bevonzani valószínűleg, akik kihasználnak, mert megérzik rajtad, hogy megtehetik...

Pszichoterapeuta vagy hasonló szakember tudna segíteni biztosan.

2018. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?Pasi?
2018. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát, jónak semmiképp nem mondanám...
2018. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez rossz, inkább kérj segítséget egy pszichológustól.
2018. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az átlag ember erre azt mondja, hogy rossz.

Kérdés az, ha neked ez jó akkor miért ne tennéd ?

Ebből viszont következik még1 kérdés.

Ha neked ez jó, akkor miért született meg ez az írásod. És ez a egy nagyon nagyon fontos kulcskérdés.


Lehetséges az, hogy az írásod egy társkeresés?

Ha találsz egy olyat aki uralkodik rajtad, talán boldog leszel. Persze ez az átlagnak nagyon furcsán hangzik. Volt régebben dolgom egy lánnyal aki feltűnően hasonló dolgokról számolt be. Szerintem a megfelelő társ fogja megoldani a problémádat. Nem vagyunk egyformák, ezt tudomásul kell venni azoknak is akik most szörnyülködve olvassák a soraidat. Engem meg biztosan lepontoznak.

2018. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!