Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hozzam fel osztálytársam...

Hogy hozzam fel osztálytársam haveromnak, hogy az egyik osztálytársunk ellopott tőlem 1300 forintot?

Figyelt kérdés

Azzal a tudatban, hogy ő is lehetett. Bár nem hiszem, mert tornaterem öltözőben, illetve külön órán is már régóta el bírta volna tőlem lopni. De megbízom benne.

A pénz a táskámban volt több, mint 1-2 hónapja.

A napokban történt az eset. Az osztálytársam elvitte a táskám, mert mentünk át másik terembe, miközben én egy tanárral beszéltem máshol. Mire visszaérek látom, hogy ki van cipzározva a hely ahol a pénz volt. Egyébként 2 cipzáros a táskában az a hely.

És most nem tudom, hogy ki lehetett. Vannak osztályból, akiket tudjuk, hogy lopnak, de sosem lehetett rájuk bizonyítani, de ők nem lehettek a táskám közelébe, mert nem vagyok velük jóba, és biztos nem mentek a táskám közelébe.

A korom/korunk szándékosan nem írom, de már nem kisgyerek vagyok.


2018. febr. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó s*ar iskolába járhatsz, én szólnék az ofőnek.
2018. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy ki a tettes. De nem tudom rábizonyítani. Úgyhogy hagyom az ügyet. Oda fogok még szólni a gyereknek, hogy valaki lopott. Aztán majd meglátom, h hogy viselkedik majd velem.


Egyébként az ofőnök nem bírna semmit. Szólok az esetről, de senki nem fogja bevallani.

2018. febr. 1. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!