Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt mire véljem? Ez nem...

Ezt mire véljem? Ez nem cigány utálat az biztos isten. Bövebben lent..

Figyelt kérdés
21 éves cigány gyerek vagyok, egy volt sulimba be mentem "vissza látogatóba,, megnézni hogy mi változott, gondolom ti is szoktatok ilyent tenni. 4-5 éve nem voltam már ott, hát bementem. Amikor bementem az aulába stb, tág szemekkel rám néznek, és mit az isten a diákok+tanárok szabályosan be voltak sz..rva, azt gondolták szerintem balhézni akarok stb. Hiába mondtam hogy csak a környéken jártam és gondoltam beugrok na erre nem válaszoltak. Kb olyan hidegen hagy hogy mivan veled stb.. Az egyik tanár például szó szerint beszélgettem vele, majd kb 5 métert elment tőlem, majd vissza nézett rám. És elkezdi hogy jól tettem hogy bejöttem stb. Ezzel magyarázkodott az egyik tanár. Nyílván nem akart hergelni, nyugtatni akart stb. Nyugodtan mentem be, stb. Tényleg ennyire f..snak a tanárok a cigányoktól/ tőlem?? Hát tudják kivagyok, ismernek. Hát rohadtul megváltozott az iskola és tanárok stb. Be voltak sz..rva tőlem. Ez nem vicc kajakra igazat beszélek. Szabályosan nézegetek rám (nem lenézőek voltak) hanem tág pupillával megakadt a szemük rajtam. Hihetetlen de tényleg dettó. Na aztán el is húztam a csikott. Vélemény? Mi történhetett? Köszi! :) Mondjuk nem vagyok az a kötekedős g**ci cigány stb. De azért jó ha félnek tőlem. Jöhetnek a negatív és pozitív válaszok. Mielőtt azt írja valaki kamu a kérdés stb. Hát nem kamu! Amugy a sulit nem fejeztem be (szakmunkást)- elkezdtem egy esti gimit stb. Érettségit. Amugy furcsák voltak.....

2018. febr. 2. 19:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Válaszolsz erre a kérdésemre?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9119..

Köszi!:)

2018. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Kérdésre válaszolva igen,biztos megijedtek,hogy lopni vagy verekedni mész.
2018. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Első! Neharagudj, de ez hogy jön ide? Ne posztold ide a kérdésedet. Kérlek válaszolj a kérdésemre. :/
2018. febr. 2. 19:17
 4/31 anonim ***** válasza:

Első és második vagyok, gondoltam tőled kérdezem meg.


Második válaszomban válaszoltam.

2018. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%

A romák miért tartanak ennyire össze?

Megfigyeltem,ha egyiket pl bántják megy mind,a védelmére kelnek. Többször ezt láttam,kiállnak a másikért. Nekem is magyarként voltak roma barátaim a suliban,és mindig megvédtek.

De vajon miért ilyenek?

2018. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom hány éves vagy, de megtanulhattad volna már, hogy a magyar emberek nem a jó modorról, vagy a befogadásról híresek. Ilyen a magyar mentalitás, ez Magyarország sajna
2018. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha én kérdésemre menne válasz. TEHÁT? VALAKI TUDNA ÉRTELMESET ÍRNI RÉSZLETESEN?
2018. febr. 2. 19:25
 8/31 anonim ***** válasza:
15%
Akkor válaszolj te is nekem.:)
2018. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Már válaszoltam üzenetben. De jó lenne nem tele kreálni a kérdésemet. :/
2018. febr. 2. 19:31
 10/31 anonim ***** válasza:

Ha szétgyurt állat vagy 50es karokkal 180centi magas nem csodálom ha rettegnek tőlled.

Kitudja eztigy nehéz megmondani

2018. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!