Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért függ tőle a hangulatom?

Miért függ tőle a hangulatom?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik, és azt vettem észre, hogy teljesen tőle függ az egész napos hangulatom. Például ha aznap egyáltalán nem beszélünk, vagy rossz kedve van, én sem tudok boldog lenni, de ha már hozzám szól, cuki, vagy vidám az én napom is jó. Ez miért van? Lehet rajta változtatni?

2018. febr. 2. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ellenkező nemű az illető, akkor azért, mert tetszik, és talán tudatalatt érzelmileg kötődsz hozzá, a tudatalattid próbál vele együttérezni, esetleg olyan célból, hogy ő ezt észrevegye és "társnak" tekintsen -> közelebb kerülhess hozzá.


Ha az illető ugyanolyan nemü, mint te, akkor ő nagyon szimpatikus számodra. Az emberek akiket nagyon kedvelünk, nagyon szimpatizálunk velük, és egy légtérben vagyunk velük, azoknak utánozzuk a mozdulatait, érzéseit is.


Egy példa: ha melletted ül egy nagyon jó barátod, és mindketten úgy ültök, hogy neki vagytok dőlve a szék háttámlájának, majd ő előredől, akkor pár másodpercen belül akaratlanul is te is előre fogsz dőlni.

2018. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!