Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam egyedü? Ti...

Miért érzem magam egyedü? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

Normális családom van egy biztos háttèr akik mindig segítenek ha kell nem támogatják az összes döntésem.de segítenek ha kell


Van egy szerető barátom aki megbántott párszor (nem szándékosan) de imád ès mindent megtenné amit csak tud


Vannak barátnőim akik szintén ott vannak ha szükségem van rájuk


De èn mègis sokszor egyedül èrzem magam,mintha rossz testbe lennèk ès rossz helyen,vmièrt nem lennèk boldog mègse ès ez fura mert nem panaszkodhatnèk de mègis mintha egyedül lennèk


26/L


2018. febr. 3. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Én folyamatosan így vagyok. Család, pár barát, sok levelezőtárs, mégis egyedül érzem magam. Volt, hogy 200 emberrel buliztam, de ott is megmaradt az érzés. Fogalmam sincs, hogy miért van ez, vagy mit lehetne tenni ellene, de nem vagy egyedül.
2018. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább az a baj, h máshol tartasz az életben, mint szeretnéd? Magamból indulok ki: nekem 26 évesen borzasztó kevés lenne a “van egy barátom”. Férjem és gyerekem van, meg is őrülnék, ha ennyi idősen csak járogaznék valakivel, aki “megbántott párszor, de imád”. Te is tudod, hogy ez nem elég. Kitartást kívánok neked és h minél előbb megtaláld a helyed! 😊
2018. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzést elég sok minden kiválthatja, attól függően, hogy mik a prioritásaid az életben. Lehet, hogy a barátod szeret, de attól még nem ő az az ember, aki illik hozzád, és boldoggá tudni tenni. Lehet, hogy jó a hangulat a munkahelyeden, de nem azt csinálod, amihez szenvedélyed van és kiégsz. Lehet, hogy nem tudsz olyan életkörülményeket, otthont megteremteni, amelyben komfortosan éreznéd magad, stb. Ehhez kell egy bizonyos fokú önismeret, hogy meglásd, mi hiányzik az életedből. Ha jobban belegondolsz, nincsen valamilyen hiányérzeted?
2018. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint te. Körülvesz úgymond minden, amire egy egészséges embernek szüksége van. (barátok, család, egzisztencia, egyetem, hobbi stb..) szóval eléggé elfoglalt ember vagyok, nem is szeretek itthon ülni, elég ritka. Ám 2 hétben 1-2x legalább van olyan napom, hogy semmi értelmét nem látom semminek sem az életben, és elgondolkodok nagyon sok mindenen.


Minden kis apró dolgon, ami az életemben valamilyen szerepet tölt be, elgondolkodok, hogy miért jó az, hogy nekem az az adott dolog van. Miért van meg úgymond mindenem, amire szükségem van, ha (kicsit kisarkítva a kérdést) "nincs értelme az életnek?"


Neked, kérdező, nem ilyen gondolataid szoktak lenni ilyenkor?

2018. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 lehet hiányèrzet okozza, van pár dolog így belegondolva de nem hiszem hogy jelen helyzetben megtudnám valósítani, talán a kèsőbbiekbe


#4 de pontosan ilyeneken èn is elszoktam gondolkodni


Tènyleg nem èrtem, mièrt van ez?! Más ember örülne ezeknek ès nem gondolkodna csak örülne

2018. febr. 3. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:

(4-es vagyok)

Én mindig arra jutok, hogy valószinüleg azért, mert abban a pillanatban nem érzünk semmi kihívást az életünkben. Amikor van egy vizsgaidőszak pl. akkor közben tök jó, mert folyamatos nyomás van az emberen, de mikor végez minden vizsgával, akkor üres és értelmetlen az élete. Ilyenkor új kihívást kell találni, persze jó kérdés, hogy mi az, amire mi kihívásként tekintünk és bele is vágunk.

2018. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!