Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges, ha emiatt spórolok?

Beteges, ha emiatt spórolok?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a férjemmel. Egész jól keres, én kevesebbet, de közös kassza van.

Viszont mivel a pénz nagyrészét ő hozza haza, így nem érzem az enyémnek. Igaz, én nem is dolgozom teljes állásban, de az adókedvezmény miatt, mert így jobban jövünk ki ami a végösszeget illeti, mintha napi 8-10 órában dolgoznék. Cserébe mindent én csinálok otthon.

Viszont mivel úgy érzem, ez nem az én pénzem, nem az én érdemem, és ezért kiszámolom, hogy kb annyit költök magamra mindössze, mint amennyi akkor jutna, ha egyedül élnék otthon minimálbérből.

Ez csak úgy jött, holott a férjem nem számoltat el, sose kérdi, mire mennyit költöttem, mivel nem szokott elszaladni velem a ló alapból sem.


2018. febr. 3. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a beteges, hogy ennyire nem bízol meg benne. A házasság vagyonközösség, az ilyen fillérb***óskodást még egy kapcsolatban meg is érteném, házasságban gáz.
2018. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez beteges! Feltételezem nincs gyerek . Ezek alapján az a megérzésem,hogy nálad valami nagyon nem stimmel ebben a kapcsolatban.
2018. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eléggé, nem normális.


Tessék leülni a férjeddel és komolyan beszélni a problémádról, és ha ennyire zavar, akkor tessék elmenni 8-10 órába dolgozni :)

2018. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dolgoztam ennyiben korábban. De az adókedvezmény miatt jobban jövünk ki, ha nem teszem.
2018. febr. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!