Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Üdv! Az lenne a kerdésem hogy...

Üdv! Az lenne a kerdésem hogy szerintetek valami illegális dologban van benne vagy honnan van ennyi pénze? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves osztálytársam és a srácnak valahonnan nagyon sok pénze van. Minden reggel egy porsche terepjároval jön iskolába,aminek utánna néztem az induló ára 8 milió forint. Egész nap nagyon furcsán viselkedik a szünetekben folyamatosan telefonál,néha bejön pár haverja ilyen 4-5-en de az összes olyan 30 év körüli és kimennek. A facebook napja állandóan tele van olyan képekkel hogy a barátnőjével utaznak a méreg drága terepjáróban meg minden hétvégén elviszi a csajt valahova nyaralni pl nem olyan régen albániában voltak. Nem nagyon szeret az utcán lenni ezt észre vettem amikor szoktam látni folyamatosan,idegesen nézelődik minden felé mintha keresne valakit volt már hogy a suliba bejöttek elég nagy darab emberek és megkérdezték a tanárt hogy melyik osztályba jár a srác amikor megmondta akkor odamentek az osztályhoz es full idegesen mindenkitöl kérdezgették hogy hol a srác (nem volt iskolába). Minden délután mindig más haverjaival vagy nem tudom de mind 30 év körüli elmennek egy elég drága étterembe és ott esznek. Meg volt olyan eset is hogy belé kötött 3 gyerek az iskolába oda álltak elég de a gyerek meg se mozdult ott veszekedtek,és ugy volt hogy megvárják a srácot az iskola elött de elmentek vmiért és utánna nem jöttek suliba viszont az egyikkel találkoztam a városba és bicegett meg minden baja volt meg a szája egy kicsit fel volt repedve. Amugy a sráccal nincs semmi baj senkibe nem köt bele de ha belé kötnek akkor sem ilyed meg és vagy ott helyben verekednek (ezt mindig ellenzi a srác) és láttam már verekedni eléggé tud elméletileg több évet ketrecharcozott,ok nélkül senkivel nem bunkozik a lánnyokkal NAGYON kedves példálul egyszer elvitte haza az egyik osztálytársamat aki lány és még a kocsi ajtót is kinyitotta neki de ugyan igy viselkedik a barátnőjével is. Szoval szerintetek most mi van? A szülei rendesen dolgoznak nincs valami jol fizető állásuk. Meg a srácot kb minden héten megbüntetik mert mindig száguldozik a kocsijával meg a motorjával.

2018. febr. 3. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi esti mese megvolt.
2018. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
😴 hááádebeámosottam..
2018. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valójaban ő a helyi terminátor, vagy körösztapa...valami ilyesmi.
2018. febr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig olvastam, hogy minden héten elviszi a csajt hétvégén nyaralni, nem olyan rég albániában voltak....

Ember, add meg a dealered számát, ilyen cucc nekem is kell!

2018. febr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamu, a minden hétvégés story is sántikál, de ott még betudtam annak, hogy egy tininek már a pláza is nyaralás lehet hétvégén :D

de hogy nagy melákok bemennek a suliba és a tanárt kérdezgetik, az meg a gyerekhez irányítják... :D Ilyen még a filmekben sincs. Sajnos. :D

2018. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 8 milliós Porsche terepjáróhoz adnál egy linket, köszi. Úgyis kocsit akarok venni és hátha a 30 milliós Chayenne-t árulják valahol 8-ért :D
2018. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
meg a 17 éves ember még itthon sem vezet nem hogy külföldön
2018. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!