Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan gondolkodnak azok az...

Hogyan gondolkodnak azok az emberek, akik egy 4-5 milliárdos lottónyereményre is úgy reagálnak, hogy ők maradnának továbbra is a munkahelyükön és húznák az igát?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy nem tudnának mit kezdeni az életben munka nélkül.

Na de 4-5 milliárd forinttal a bankszámlájukon nem tudnak magukkal mit kezdeni 2018-ban, Európa közepén?



2018. febr. 4. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Téged miért zavar, vagy miben érint a dolog?

Szerintem jó dolog, az legyen a legnagyobb gond, hogy valaki dolgozik. A milliárdosok is dolgoznak, van egy vállalatuk, nem fogják bezárni azt csak azért, mert “túl sok” pénz gyűlt össze:D Szerintem azt kezdenek az életükkel és pénzükkel, amit akarnak, ők tudják, hogy mi a jó nekik.

Valószínünek tartom, hogy szeretik a munkájukat és nem tudják úgy elképzelni az életüket, hogy tengetik a napjaikat munka nélkül.

Bár én minimum munkát váltanék, ha addig rossz munkahelyen dolgoztam, akkor otthagynám, de jobbat keresnék, vagy vállalatba fektetnék a pénz részéből.

2018. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lehet munka nélkül mit kezdeni, ha szereted a munkádat. Én ha nyernék, nem dolgoznák nyolc órában, csak félállásban, vagy külsősként. Igenis bele lehet őrülni az ilyesmibe, a rendőrökről mondják, meg akik fiatalon mennek nyugdíjba, hogy utána teljesen leamortizálódnak, mert rájuk szabad a szabadidő. Nagyon fontos, hogy legyen hobbid. Akik azt mondják, hogy folytatnák a munkát, nekik nincs hobbiuk, vagy nem tudnak rendszert tartani. ha valaki munka nélkül is felkelne reggel rendesen, nem csak heverészne, tudatosan élne, lenne rendszer az életében, fejlődne stb. az ténylenem kell hoyg dolgozzon.
2018. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
bocs az elírásokért. amúgy tudsz róla, hogy a legtöbb lottónyertes pár év alatt elveri a pénzt, és szarabb lesz az életük, mint előtte?
2018. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Meg is érdemlik.

2018. febr. 4. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak a gyári melós proli réteg dolgozik. Egy csomó ember szereti és hivatásból csinálja a munkáját.


Mondjuk nekem az egészből az jön le, hogy a kérdező már azokra is irigy, akik egyáltalán a rá mernek gondolni a nagy nyereményre :D

2018. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, amit csinálok, gyakran otthon, a szabadidőmben is dolgozom, ingyen és bérmentve, most meg már tűkön ülök, és alig várom, hogy hétfő legyen.

Voltak nekem is szar munkáim, szóval megértem az értetlenséged, de aztán megtaláltam a nekem való szakmát.

2018. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, aki hirtelen nagy összeget nyer, 90%-uk elkezdi szórni és pár éven belül SEMMIJE nem marad.


Én bizony dolgoznék jó, yilván 30-40%-ban, meg befektetném a pénzt, hogy forogjon, de nem cs.szném el hülyeségekre.


Ismerősék jópár éve nyertek a lottón, utazgatás, ez-az, kutyafüle, és most hat év múlva gyakorlatilag semmilyük nincs, ugyanott állnak, mint előtte, sőt...

Megérte? Nem.

2018. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk nekem az egészből az jön le, hogy a kérdező már azokra is irigy, akik egyáltalán a rá mernek gondolni a nagy nyereményre :D"


2-3-as vagyok, nekem is ez a benyomásom.


Kérdező: miért is érdemlik meg? Most amellett érvelsz, hogy minek dolgoznak, vagy amellett, hogy miért nem? El kéne dönteni.

2018. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!