Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy az emberek...

Mit csináljak, hogy az emberek ne higyjék azt, hogy srác akarok lenni, vagy éppen azt, hogy leszbikus vagyok? 15l

Figyelt kérdés

Kb 3 éve tudom magamról, hogy biszex vagyok, de ezt nem mondtam senkinek, szóval az sem lehet, hogy félre értik. Egyenlőre nem is tervezem senkinek sem mondani, annak ellenére, hogy néhányan sejtik szerintem. Illetve eléggé fiús a stílusom és rövid a hajam, de ettől még lánynak érzem magam. Illetve furcsának tartják a kolis szobatársaim, hogy nincs srác aki tetszik.


Szóval mi a francot csináljak, hogy ne gondoljanak ilyeneket rólam? Sminkeljek sűrűbben? Bár eddig ez se segített. Bökjek rá egy random srácra a suliból, vagy a koliból, hogy bejön? Vagy mit csináljak?


2018. febr. 4. 17:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%

Ne csinálj semmit! Főleg ne változz azért, mert zavar amit mások hisznek rólad. Ez nem jó hozzáállás. Csináld amit szeretsz, legyél, aki lenni szeretnél.

Ne aggódj ezen, ha készen állsz rá, majd elmondod nekik!:)

15L

2018. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem öltözz lányosabban. (szerintem ne bökj rá valakire a koliból, mert mi van ha a fülébe jut? Inkább válassz egy színészt, vagy valami közszereplőt, és mond, hogy az az eseted.)
2018. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bármit is tenned? Egy idő után rá fognak unni az értetlenkedésre, hidd el.

Igen, tudom ez klisé lesz, de ha mindenki megváltozna aki egy kicsit is kilóg a sorból, akkor nem maradnának személyiségek a világban.

2018. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Hajadat hogy ha hagynád megnőni talán békén hagynának ezzel. De amúgy a fiúk is ilyenek egymás között, ha nem folyton arról beszélsz hogy kit hogyan dugnál meg akkor homo vagy vagy aszexuális.
2018. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se bökj rá valakire így, fülébe juthat. esetleg mondd azt, hogy a kolin kívül tetszik valaki, de azt semmiképpen ne hazudd, hogy van pasid meg szerelmed, mert az elég gáz, de annyit lehet mondani, hogy nem feltétlenül az iskolában találtad meg azt, aki tetszik. Egyébként meg megértelek. Én nem vagyok nagyon fiús, de agyon lányos se, és engem is baromira idegesített annak idején, hogy bárhova mentem (nyaralás, tábor, beiratkozás valahova), a barátnőim első kérdése az volt, hogy "na, és van ott helyes pasi?". Akár a szavamba is vágtak, amikor épp egy tök más élményről meséltem.

Ha pedig egyértelműen kimondják, hogy leszbikus vagy, mondd meg, hogy nem. Rólam pl. egyesek azt hiszik, hogy sose volt pasim, és mikor rákérdeztek, hogy milyen tapasztalatom van, nem válaszoltam. Nem éreztem olyan közelinek az illetőt, hogy válaszoljak. Szerintem a mai napig azt hiszi, hogy senki se volt az életemben. de hadd higgye. Én nem mesélek erről mindenkinek, és kész.

2018. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én amúgy tényleg kicsit aszexuálisnak érzem magam, nagyon kevesek keltik fel bennem ezt a vágyat, épp ezért, ha valaki igen, az nagy dolog, és személyes.


De tudod, miért ne változz? Mert semmi se tart örökké. Én régen (nem ilyen kontextusban) próbáltam megváltozni valaki kedvért, de mindig megbántam. tudod, miért? Mert legközelebb meg találkoztam valakivel, akinek meg az nem tetszett, amivé váltam. aztán megint egy másikkal, akinek meg az. Végül meg olyannal, akinek az eredeti tetszett volna. Ezt nem lehet örökké csinálni, és egyszer kijárod a sulit, akkor mi lesz? Visszaváltozol?

2018. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:

Semmit nem kell csinálnod. Nem szükséges tetszenie valakinek attól hogy 15 éves vagy. Ha valaki ezt nem fogja fel, az idióta. Én hetero vagyok és 14-15 évesen ugyanúgy meg voltak rökönyödve az osztálytársnőim meg anyám meg a rokonok hogy nekem nem tetszik senki. Éretlen kis sggfej volt körülöttem az összes fiú, mi tetszett volna rajtuk? :D

Nyugodtan mondd meg, hogy a te ízlésednek nem felel meg jelenleg egyik sem.

2018. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz meg! Lesznek akik megértenek és lesznek akik nem, hülyék miatt meg nem éri meg változtatni önmagadon. Légy boldog! :3


18/F

2018. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem értem....Manapság csak az a igazi lány (hetero is) akinek hosszú a haja és csak csajos dolgokat csinál...

Én is mindig fiúsabb voltam amúgy...

A leírtak alapján biztos vagány csaj lehetsz.Amúgy meg az érzéseidet nem fogják tudni megváltoztatni..Te ilyen vagy és kész.

A helyedbe nem mondanám el,mert tudod milyenek sokan..


15/L

2018. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha kollégiumban laksz, mondhatod azt is, hogy otthon van egy srác, aki tetszik.

De szerintem sem kell hazudni. Nincs abban semmi, ha épp nem tetszik senki..

Viszont abban van, hogy 12 évesen ilyeneken járt az eszed, hogy biszex vagy :D Nem semmi vagy!

2018. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!