Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyenek rám hatással...

Hogy ne legyenek rám hatással az emberek?

Figyelt kérdés
Ha közel kerülök valakihez, szerezek új barátokat vagy netalán ismerkedem, nagyon hamar alárendelt leszek, elkezdek sokat foglalkozni velük és körülöttük forognak a gondolataim. Kevésbé tudok a saját dolgaimmal haladni, hátráltat az elba szottságom. Hogyan sikerülhetne elkerülnöm, hogy ne kerüljek állandóan ebbe a hibába?
2018. febr. 4. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha rájössz, hogy milyenek, hidd el, öklendezni fogsz, ha csak a közelükbe kerülsz.
2018. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől nem nyugodtam meg :/
2018. febr. 4. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, ez egy jó kérdés, én is szeretném tudni rá a választ. :)


Szerintem ezt csak enyhíteni tudod, vagy enyhülni fog.


A körülmények majd megoldják.

2018. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lakatlan sziget
2018. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet... Önbizalomhiány, társhiány, megfelelési vágy miatt lehetséges ez.

Próbáld észben tartani, amikor a közelükben vagy, hogy ők is ép emberek, akik meg tudják oldani a dolgaikat - ez nem jelenti azt, hogy ne hallgasd meg őket. Egy ismerkedésnek nem egyoldalúnak kell lennie, hanem mindkét fél kölcsönösen tesz bele valamit.

2018. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!