Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21 évesen te mennyire függsz...

21 évesen te mennyire függsz a szüleidtől, velük élsz, így képtleted az életed?

Figyelt kérdés
Hát én 14 évesen nem pont így.
2018. febr. 4. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 20 vagyok idén leszek 21. Velük lakok, a telefon számlámat ők fizetik, meg a legtöbb kiadásomat is. Az egyetemet én fizetem spórolt pénzből. Kaját általában magamnak csinálok, egyedüli gyerekként nem volt nálunk sose ilyen nagy főzés a szüleim dolgoznak egész nap. Takarítani szoktam 1-2szer egy héten. A dolgaimba nem szólnak bele de általában kikérem a véleményüket. Teljesen szülő függő hogy ki menekülne már fiatalon is meg hogy ki szeret velük élni. Én szeretek velük élni
2018. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Pont 21 évesen költöztem el otthonról. Előbb terveztem, de így hozta az élet. A (akkor még) vőlegényemmel költöztem össze és 1 éven belül össze is házasodtunk.

A szüleimmel 2-3 hetente találkozok azóta is, a költözéssel teljesen független lettem tőlük.

14 évesen 23 éves koromra már gyereket is szerettem volna, sajnos még nem állunk úgy, hogy ez megtörténjen.

2018. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha megnézed a mostani albérlet vagy lakásárakat akkor eléggé nehéz 21 évesen függetlenedni. Én 21 vagyok, egyetemre járok, néha dolgozgatok ha tudok de fogalmam sincs, hogy mikor fog összegyűlni annyi pénzem, hogy akár egy egyszobás lyukat meg tudjak venni magamnak. Albérlethez is szükséges szerintem egy rendszeres jövedelem, ami oké azoknak akik már teljesmunkaidőben dolgoznak, de pl az egyetemistáknak nagyon nehéz összeegyeztetni a tanulást és a munkát, főleg ha olyan szakra jársz ahol gyakorlatilag semmi időd nincsen dolgozni.
2018. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

21 évesen már ezerrel dolgoztam a suli mellett, hogy leléphessek végre.

Szinte csak aludni jártam haza és 22 évesen eltipliztem.


Most 28 évesen 1000km-re élek a kedvesemmel és örülök, hogy csak félévente látom a "családomat".

2018. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!