Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (Elsősorban férfiakhoz/fiúkhoz...

(Elsősorban férfiakhoz/fiúkhoz szól a kérdésem. ) Melyik hívná fel először a figyelmedet? (Kép👇)

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy az összhatás a lényeg, de ha csak ennyit látnátok a nőkből akkor melyikre figyelnétek fel legelőször?

Kort is írhattok. 😊



2018. febr. 5. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A vörös haj elég közkedvelt... Én ugyan a magas lányokat szeretem, de az alakja és a hajszíne kompenzál. Szóval a vörös.

18F

2018. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Talán a vörös, mivel szokatlan, ezt követné a szőke, kevésbé szokatlan, de van benne valami nagyon csábító.

Az utolsó lenne számomra a barna, ha választani kéne őt választanám, természetesebb, közvetlenebb hajszín számomra.

2018. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szia!

A középső lány kelti fel leginkább az érdeklődésem, mert alacsony, és mert szeretem a vörös hajat.

A többi is tetszene, de a különlegesebb színű hajat jobban szeretem (, és bár ilyen opció nincs, de megemlítem a pontosság kedvéért, hogy a rövidebb haj is jobban tetszik, például a bob fazonú).

2018. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Érdeklődésemet a középső keltette fel nekem is hátulról. Persze ez változhat, ha megfordulnak. :D


A szín és az is tetszik, hogy van egy ív a haj végén, szóval nem egyenesre van vágva.


Egy kicsit viszont talán túl hosszú mind.


28f

2018. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A barna haj mert olyan az enyém is.
2018. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán a szőke, mert ugye az ember automatikusan balról jobbra "olvas". Vagy a vörös, mert ő van a leginkább szem előtt (középen). Amúgy pedig alapból a barnákat kedvelem (bár a képen a ő frizurája a legszolídabb). Na jó: nem tudok választani és megbántani sem akarok senkit, ezért jöhet mind a három! :) 39/F
2018. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bármelyik csak jó magas legyen..


a szöszinek szép a keze :)


24f

2018. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Milyen kedves tőled, hogy megtennéd ezt az áldozatot. :)

2018. febr. 5. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből pont ugyanúgy nem kelti fel a figyelmem egyik sem.
2018. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem, mert ők fiúk. Parókás travi suhancok.
2018. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!