Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek bizonyos lányok,...

Mit éreznek bizonyos lányok, akik azt hiszik magukról, hogy kívánatosak és bárkire rávethetik magukat?

Figyelt kérdés
Találkoztam már egy-két ilyennel sajnos. Valamiért annyira el vannak szállva maguktól, hogy szerintük bárkit megkaphatnak. A valóságban viszont egy-egy értelmes ember illedelmesen elküldi őket a francba, mert nem szereti a r****cokat és még őket hordják le (az egész köztudat), amiért nem akarnak minden ocsmány, fertőzött egyedet a magukévá tenni.

2018. febr. 6. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ez a hercegnő szindróma. Manapság már az átlag alatti külsővel rendelkező nők is úgy állnak a pasikhoz, mintha minimum primadonnák lennének. Ezt teszi a fészbúk. Kirak egy csücsörítős képet, jön rá x lajk, meg egy sunáználak hozzászólás, és már be is képzeli magának milyen dögös.
2018. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván azt érzik, hogy kívánatosak és bárkire rávethetik magukat. Aztán, ha kiderül, hogy a valóság más, az nyilván fáj nekik és fel sem merül bennük, hogy az ő "készülékükben" van a hiba.
2018. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A szüleik elkényztetik őket és nem törődnek azzal hogy közben r****c lesz a gyerekük. Sokan csak a kinézetükkel foglalkoznak és azt hiszik magukról hogy ők bármit megtehetnek és semmi következménye nem lesz a dolgoknak. Azt hiszik a külső a minden. És ha a környezetükből pár fiú csorgatja utánuk a nyálukat akkor már minden fiú ezt fogja tenni. Itt főként a szülők cseszték el a nevelést. Hiddel én körül vagyok véve ilyenekkel.
2018. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 3-adik válaszoló!


"Hiddel én körül vagyok véve ilyenekkel."


Nem tudnál bemutatni az ilyeneknek?

2018. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es én bemutathatlak egy párnak! :)
2018. febr. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!