Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor mélyül a hangom?

Mikor mélyül a hangom?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok

Nagyon nagyon rossz a hangom . Nagyon furcsa . Olyan mintha egy 8 éves beszélne. Ez mellett még ott va az is hogy nagyon bátortalan vagyok a suliba . Nálunk 15 lány van és 10 fiú, lányok közül nekem a legrosszabb a hangom , nem magas inkább óvodáshang :(

7. Es vagyok , már megvan az , de semmi nincs a hangommal :( szerintem már minden tanár-osztálytárs megszokta már a hangomat de az új emberek biztos undorítónak, taszítónak fogják találni. Nálunk van még 4,5 ember au osztályban akinek fura a hangja vagy beszédhibás , de enyém a legrosszabb

Titeket zavar? Esetleg ti hogy oldottátok meg ?



2018. febr. 6. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:

*van

*az

4-5 ember

Ti mennyi idő alatt szoknátok még egy olyan ember társaságát akinek magas, idegesítő hangja van ? Mondjuk hogy ha barátok lesztek és akkor tobbet beszélgettek akkor nem zavar ?

2018. febr. 6. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem az nem zavar, ha valakinek magas hangja van, fiúknak általában be is szokott jönni, és az is lehet, hogy így magas hangokat is ki tudsz énekelni tisztán :D

És senki nem arra fog gondolni, amikor vele beszélsz, hogy ,,de hülye hangja van"

Sokkal rosszabb szerintem, ha egy lánynak mély hangja van, az kifejezetten idegesíteni tud

18/L

2018. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy mások teljesen máshogy hallják a hangodat, mint te? Egyébként meg ha változik is a hangod, az nem úgy megy, hogy egyik napról amásikra, valószínűleg fel sem fog tűnni, hogy más lett.
2018. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

visszahallhattam a hangomat telefonnal, és eléggé visszataszító.

Az a baj hogy sokan azt mondják hogy aranyos , de azért mert régóta ismernek és meg megszokták, meg úgy se előttem mondják ha valami nem tetszik nekik

Tudom hogy nem hamar jön változás, de azért jó lenne :)

ilyenkor amikor visszahallhatom akkor próbálom megszokni, megkedvelni a hangomat , de nem nagyon megy :/

2018. febr. 6. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki utálja felvételen a hangját. Nincs visszataszító hangod. Ezt innen megmondom neked.
2018. febr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!