Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélitek azt, vagy rögtön...

Elítélitek azt, vagy rögtön rossz benyomást kelt bennetek egy olyan ember, aki nem szeretne gyereket az életben soha, sőt, még nem is "szívleli őket?

Figyelt kérdés
Persze ettől függetlenül soha nem bántana egy gyereket sem , sőt..

2018. febr. 7. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Én se akarok, ennélfogva szimpatikus lenne számomra egy ilyen férfi.
2018. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Nekem még a nő sem kéne sokáig nemhogy a gyerek :D:D:D
2018. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Metionin ***** válasza:
82%
Nem, én is így vagyok vele.
2018. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Haha😁😁

Nagyon jó kedvem lett mind a kettő választól. Ezek igazán bíztatóak , örülök nagyon!

1# - Én is nagyon örülnék egy ilyen férfinek a jövőben xD

2018. febr. 7. 18:28
 5/19 A kérdező kommentje:

Mi ilyenek vagyunk , ezért látjuk úgy , hogy ez teljesen elfogadható. :D

De kíváncsi lennék olyan ember véleményére is , aki teljesen az ellentéte ennek.:)

2018. febr. 7. 18:29
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem az rossz benyomást kelt ha valaki nem szereti a gyerekeket, ha csak nem akar, az nem feltétlen.
2018. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És miért kelt ez rossz benyomást? :D mert ezt sosem értettem.
2018. febr. 7. 18:39
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Kérdező!


Ha ezen életterületről nem beszélsz, hanem kerülöd a témát, akkor teszed a legjobb benyomást a többi emberre (már ha olyan fontos neked a többiek véleménye). Főleg nem szabad felhozni elsőre az ilyesmit, sztem felnőtt fejjel beláthatod, h milyen fontos másoknak a gyermek, család, miegyéb. Minek is hangoztatnád azt, h a te elképzelésed a jövőről teljesen más? Hallgass bölcsen.


A fenti tanács alól temészetesen felmetésed van, ha épp társkeresőzöl. Ott a bemutatkozódban ki kell írni csupa nagy betűvel, h nem akarsz szaporodni. Így tisztessséges a többiekkel szemben.

2018. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Elfogadom, ha valaki nem akar gyereket vagy nem is szereti őket különösebben. Párkapcsolat szempontjából nekem nem lenne ideális az illető, de pl egy baráti kapcsolatban kicsit sem érzem úgy, hogy bármi közöm lenne mások családalapítási szándékaihoz. Viszont cserébe elvárom, hogy tolerálja, hogy én szeretem a gyerekeket és sajátot is szeretnék majd és ne az legyen a legfőbb tulajdonsága, hogy ő gyűlöli őket és legszívesebben felrugdosná az összeset a játszótéren. Nem igazán tudnám elviselni, ha valaki folyamatosan próbálna meggyőzni vagy hülyének beállítani, amiért én máshogy gondolkodom a dologról.
2018. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

Azzal nincs baj, ha nem akar, nem is mindenkinek való, de ez a nagy gyerekellenesség, ami mostanában "divat", engem nagyon taszít.

Én szeretnék egyszer.

24/F

2018. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!