Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki otthon ül, és...

Van olyan aki otthon ül, és nem tud mit kezdeni az életével?

Figyelt kérdés

Én jelenleg így jártam. Egyetemista voltam és otthagytam, most munkát keresek... de semmi.

Szeptember meg még messze van.


2018. febr. 7. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy nem tudok mit kezdeni az életemmel, mert vannak ugyan terveim. Viszont most én is munkakeresés alatt állok, úgyhogy pacsi! :D
2018. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hasonló a helyzet, ráadásul egy csomó hobbim is van de alig tudok velük foglalkozni a depresszióm miatt
2018. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is sajnos nagyon depressziós vagyok a helyzetem miatt.. súlyosan.

Ti hogy jártatok?

2018. febr. 7. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
én a 4. passzív félévemet fogyasztom.
2018. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Istenem :D olyan jókat nevetek rajtatok! "Depressziós lettem, súlyosan" :D :D :D

Gyerek, te nem vagy depressziós csak életképtelen. Az teljesen más.

2018. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 - ös.


Igazad van! Nagyon is.


Csak tudod, mikor az 99. munkahelyen basznak át vagy le se szarnak, vagy felvesznek, megaláznak és kirúgnak indok nélkül azért az nem jó lelkileg.

2018. febr. 7. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
Mi lesz veletek, ha kőkeményen bekopog az élet?
2018. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 bocs de én "hivatalosan" is depressziós vagyok (többek közt) :P

többféle diákmunkát csináltam de azokban nem volt perspektíva(az ott dolgozók egész életükben ugyanazt a piti melót csinálják minimálbérért)

folyton mondom a közvetítőnek h írjon be műszaki céghez de legközelebb márciusban lesz lehetőség

2018. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 hálistennek az éhenhalás nem fenyeget, ez a szerencsém
2018. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fidesz1987 ***** válasza:
Volt ilyen időszak az életemben 1-2 hónap többször is, mondjuk én depis sosem voltam, mert alapvetően optimista vagyok. Egy kis idő eltelt és mindig kitaláltam valamit vagy külföldi munkát vállaltam vagy egy tanfolyamba kezdtem bele, de volt olyan is, hogy egy kocsmában ajánlottak egy munkát és másnap már ott kezdhettem dolgozni. A lényeg, hogy nem kell feladni, nyitottnak kell lenni és vállalkozó szelleműnek aztán aztán csak talál a végén egy jó lehetőséget az ember.
2018. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!