Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember este, vagy éjjel ha gondolkodik sokkal rosszabbul, tragikusabban veszi a dolgokat mint reggel vagy napközben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Egy pár nap alatt teljesen meg tudsz változni közérzetben. Ez fogja meghatározni a felfogásod.

Ha szarul érzed magad akkor másnak látsz mindent de ha jól, akkor is.

2018. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel én is így vagyok, talán azért van ez így mert az agyunk alvás közben "helyre teszi" a dolgokat, ezért álmodunk pl.
2018. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én meg pont fordítva vagyok ezzel. Reggel negatív, depis, semmi kedvem semmihez, este meg jól vagyok, pörgök, minden kafa.
2018. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Fáradtságtól.
2018. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert fáradtabb/nyűgösebb/érzékenyebb..
2018. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

jah, ez egyrészt felfogás kérdése.

de szerintem akár lehet az is, hogy reggel felkelsz, és azt gondolod, hogy ma véghezviszel valamit.

este pedig vagy azon gondolkozol, hogy ma sem sikerült véghezvinni semmit, vagy esetleg előre gondolkozol, és azt mondod, hogy na majd holnap.

2018. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
A sötétség beköltözik este a fejekbe. Ahogy télen is a lelkekbe.
2018. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köze lehet a vércukorhoz is. Akinek problémás a vércukra annak nappal jobb az érték, mint reggel este vagy éjszaka. enyhe probléma esetén pedig nappal kiváló este reggel, éjszaka nem.
2019. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!