Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire "kincs" a mai világba...

Mennyire "kincs" a mai világban az ilyen lány?

Figyelt kérdés

Barátnőim, és javerjaim azt mondják, hogy ritka az olyan lány mint én. Azt mondják, hogy szép vagyok, és mivel emellett megértő, segítőkész vagyok és tudok főzni, mostni takarítani stb, ezért értékes vagyok.

Sose volt normális mennyiségű önbizalmam, mostmeg megint elvesztettem belőle egy picit.

18/L


2018. febr. 10. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Amit írtál, az mind szép és jó, de éppen az ilyen lányok hajlamosak az "ingyencseléd" szerepre.

Amit hiányolok, az a tudás, mert ennek hiányában a "buta nö" kategóriában fogsz kerülni és jogosan.


Ha lesz kellö tudásod sok területen, akkor az önbizalmad is nöni fog, mert a tudásod az, ami életed végéig megmarad, a szépség viszont nagyon mulandó!

2018. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
nem ritka, csak sokak inkább alkalmazkodnak az elvárásokhoz, és egy eröltetett "buta riban_os" jellemet mutatnak, hogy ezzel érvényesüljenek...
2018. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem jó alapanyag ahhoz, hogy kincsnek lehessen nevezni. Tudsz még magadról mesélni valamit? 😊
2018. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudás az van, legalábbis nen tartom magamat butának. 4,8as átlagom lett félévkor, már van nyevvizsgám is 2db. :)
2018. febr. 10. 09:47
 5/16 Alain Delon ***** válasza:
52%
Mondjuk azért is, mert a férfiak nagy része képtelen az önellátásra, és ezt egy nőtől várják el. Először anyuci szolgálja ki őket, később pedig egy másik nőnek kell átvennie anyucitól, aki továbbra is kiszolgálja.
2018. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

A férfiak nagy része azért él együtt nővel mert cselédet keres magának aki főz, mos, takarít rá élete végéig - vagy legalább addig amíg nem talál egy fiatalabb cselédet nagy csöcsökkel és üres fejjel.

Amúgy sok ilyen nő van aki nem csak alkalmas hanem vágyik is a szolga szerepre. Mert a ffi elirányítja őt, rápirít, jól megdgja, a nőnek meg ez kell.

Hát, kinek mi jön be.

Ha te ennyitől is önbizalmat vesztesz, nem jósolok neked nagy jövőt.

2018. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem minden felnőtt embernek alap hogy tudjon főzni, mosni, takarítani. Lehet hogy "női szerep", de a mai világban az a férfi is és nő is aki nem képes magát eltartani, meghalt.


A segítőkészség meg szépség meg ilyen dolgok szubjektívak... Még szép hogy a barátnőid ezt mondják rólad, ezért barátnők...

2018. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Értékesnek mindenképp értékes vagy, ez kétségtelen.
2018. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Najó... úgy látom megint megtaláltak az okosak... nyilván célom a továbbtanulás, ez nem is kétség. Azt nem értem, miért kell rögtön kiforgatni az ember szavait.
2018. febr. 10. 10:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyj fel ezekkel az erényekkel. Ráadásul amint egyetemista leszel, és jobb közegben mozogsz, biztos lesznek olyanok akik igazán értékelni fogják ezeket a tulajdonságaidat. De a haverjaid is ilyennek tűnnek, tartsd meg őket hosszabb távon.


A kérdésedre a válasz: Csak és kizárólag ezek alapján a tulajdonságok alapján kincsnek számít egy ilyen lány.

2018. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!