Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek, ha találnátok...

Ti mit tennétek, ha találnátok a közös mosógépben egy odaszottyadt, használt tisztasági betétet a dob gumi pereménél?

Figyelt kérdés
1 percig némán néztem magam elé miután kidobtam a kukába. Ez a valaki orvosnak készül. Én csak remélni tudom hogy megtalálja a helyes életútját a későbbiekben.
2018. febr. 10. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Mert véletlenül nem dobhatja be valaki úgy a bugyit, hogy elfelejti kivenni a tisztaságit.

Neked is kívánom, hogy találd meg a helyes utat.

2018. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez csak az utolsó csepp volt, a többit nem sorolom.
2018. febr. 10. 17:59
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Átmosnám minden használat előtt a gépet ,2szer öblítenék fél töltött programmal ahogy eddig is .
2018. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Kiakadnék.
2018. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

A szerinted nem odavaló, talált cuccot szépen becsomizva a vétkesnek valami olyan helyre tenném, ahol tuti észreveszi.

Talán csak leesik neki pár "ajándék" után, kicsit jobban oda kell figyelnie mosás után, hogy tisztán hagyja ott a gépet.

2018. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Hánynék
2018. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát én k..vára meglepődnék, mert nincs nő a lakásban.


Amúgy 1 percig némán néznék magam elé miután kidobtam a kukába és...nincs és. Ennyi.

2018. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Én, mint normális ember, kidobnám és élném tovább az életem. Nem tenném szóvá az illetőnek, bárkivel megtörténhet ilyen és nyilván nem direkt csinálta, kínos beszélgetés lenne és amúgy is semmivel nem lennék előrébb, ha beszélnék vele. Ha többször is előfordulna, akkor elbeszélgetnék vele, de egy alkalmat még elnézek bárkinek.
2018. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szólnék neki, hogy dobja ki, legyen szíves.
2018. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Le lettem pontozva, de mit kellene tenni? Ki kell verni a balhét egy alkalom miatt?


Nekem volt lakótársam pont ezt csinálta, fennakadt olyan dolgokon amik minden emberrel megesnek.


Például egyszer felejtettem el lekapcsolni az előtérben a lámpát reggel mikor mentem el. Este már jött át, hogy "Figyu már mikor jöttél haza? Lehet hogy egész nap égett a lámpa az előtérben?" És úgy csinált, mintha a világvégét hoztam volna el eme szörnyű cselekedetemmel.


Gyakorlatilag minden lépésem figyelte és amibe lehetett belekötött. Miért van felvéve a fűtés, miért van levéve a fűtés, miért nyitok ablakot, miért nem nyitok ablakot, miért egyszer van elfordítva a zár, miért maradt ott az üres WC guriga, ott maradt egy pohárnyom, miért itt van miért ott van. Csomó apróság amiért normális ember nem szól amíg nincs belőle rendszer.

2018. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!