Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pisilhetek az utcán, ha már...

Pisilhetek az utcán, ha már nagyon kell és nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Természetesen elbújva egy fa mögé, így is megbüntethet a rendőr?Vagy ha észrevesz, akkor már hagyja, hogy végezzek a brunyával?:D Amúgy férfi vagyok.

2018. febr. 11. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy vagy Te férfi.....
2018. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Elvileg nem, gyakorlatilag nők is megteszik néha adott esetben kirándulóhelyeken pl...
2018. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Simán.

Ha a kutyások hagyják a dögjeiket szanaszét kulázni,meg autókerekeket lebrunyálni,akkor nehogymár néha egy ember ne csinálhassa,amikor ilyen szorítós helyzetbe kerül.

A rendőrre hasonló a véleményem:

a rendőr akkor ugasson,ha egyébként rendet tart máshol is,de sokszor ez nem így van,pl.a közlekedésben is.

Más ember ha látja,az lehet,hogy kellemetlen,inkább azok ne csináljanak semmit veled.

2018. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
én szoktam brunyálni rendszeresen. egészségtelen tartogatni. has rámjön akkor húgyozok... a kutyák is megteszik, annyi jogom meg nekem is hadd legyen már mint a blökiknek
2018. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Régen elvileg volt egy törvény, hogy terhes nőnek szabad, én egyszer bejátszottam egy közteresnek, mert négyórás buszút után zárva volt a pályaudvari wc, és esküszöm azt hittem, hogy bepisilek vagy felrobban a hólyagom. Körberöhögött, de nem büntetett meg...

Hivatalosan nem, de egy kis pisibe nem hal bele a város. Most az mivel jobb, ha magadat pisiled össze, és úgy mész haza?

A másik, hogy nagyon, nagyon kellenének nyilvános, INGYENES vécék, akár toitoi is, mert eddig csak pisiről beszéltünk, de mi van, ha elkapsz egy fosós-hányós vírust, és egyszerűen nem bírod ki hazáig, miután rád jött?

2018. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg nem. 5000Ft ha meglátja a rendőr.

Gyakorlatilag meg ha olyan helyen csinálod akkor senkit se érdekel.

Pont a héten mentem el a Móricz aluljáróban az éppen brunyáló csövesek mellett. Azt légyszi ne utánozd. Undorító ami ott folyik. Szó szerint is. De egy bokros részen, szolidan szerintem rendben van.


Amúgy meg mikor nehéz idők jártak akkor volt hogy 16 órát dolgoztunk rendezvény pakoláson vagy építkezésen. A munkáltató annyi fáradtságot nem vett hogy egy mobil WC-t kitegyen. A helyet nem lehetett elhagyni természetesen. És amúgy se volt a közelbe semmi. Világ életemben szégyellős voltam, de sokszor volt hogy hosszú órákon át való tartogatás után a legközelebbi fához kellett menni. Ez van

Amúgy meg ilyen szempontból szégyen Budapest. Pár korszerű WC-t a forgalmasabb terekre ki lehetne rakni. Éjjel például semmi lehetőség nincs mosdóba elmenni. Ugye se bevásárló központ nincs nyitva, se McDonalds, semmi. Kifizetném én azt a 200Ft-ot. Azon nem múlna.

2018. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahaaa, akkor itt pár válaszoló vállalja, hogy ugyanolyan ösztönlény mint egy kutya és nem tud uralkodni magán. :D sajnos a kutya nincs tisztában a közterület fogalmával, az bizony megjelöli a területet. Az már csak a gazda hanyagsága, hogy nem szedi össze utána a szart, de ez más kérdés.


A kérdésedre válaszolva: elvileg nem, mert büntetnek érte ha elkapnak. Gyakorlatilag, ha nem látnak akkor igen.


Még egy észrevétel: az emberi pisiben nem kevés ammónia van, ellentétben a kutyáéval, így míg az egyik igen szagos egy idő után, a másik nem az. ;)

2018. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. Megvárja amíg végzel aztán kiszámlázza. Amúgy az a vicces hogy még

utcai fesztiválokon se tesznek ki még toitoit se. Akkor ne csodálkozzunk ha embertársaink mindenhova végzik kisebb-nagyobb dolgaikat.

2018. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

7-es, téged is lehetne olyan helyzetbe hozni, hogy addig ne tudj elmenni vécére, amíg össze nem hugyozod magad.

Nem vagyunk ösztönlények, de mivel mi pont ugyanannyira biológiai lények vagyunk, mint a kutya, ezért pont ugyanannyira hív minket a szükség, mint szerencsétlen harminc négyzetméteren tartott szobakutyákat.

2018. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem hugyozni szoktam, de mondjuk mindenki más szinten él, ettől olyan színes a társadalom. Volt már nálam is, hogy nagyon kellett mennem wc-re, de szerencsére mindenhol van egy Meki, benzinkút, pláza stb, ahova be lehet rohanni. Voltam már úgy is, hogy beszaladtam egy kávézóba, hogy nagyon kell pisilnem és hagy menjek ki a mosdóba. Mindig megengedték (sokszor akkor is, ha nem fogyasztottam). Szóval nekem eddig sikerült megoldanom.


Még egyszer mondom: nincs azzal bajom, ha valaki nem ér el a mosdóig és nekiáll a bokorban pisilni, ha senki nem látja. Azt viszont nem szeretem amikor a buszmegállóban vagy az aluljárókban tapicskolok a húgyban vagy valaki nem vonul el pisilni...

2018. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!