Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 éves lány vagyok, sose...

22 éves lány vagyok, sose szerettek a velem egykorúak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég szánalmas a helyzetem.

Általános iskolában sokszor piszkáltak a lányok, hogy milyen sprőd a hajam, szedjem a szemöldököm, miért nem sminkelem magam(nyolcadikban??). Minden reggel hánytam az iskolában.

Utána gimnáziumban folyton pletykáltak rólam, az egyik lány meg akart tépni, mert beszóltam neki(ő és a csapata folyton piszkálták a legjobb barátnőmet). Bocsánatot kértem. CSak akkor barátkoztak velem, ha lelkileg segíteni kellett nekik.

Utána jött az egyetem, ugyanez a helyzet. Szervezek programokat, lemondják. Próbálok barátkozni, semmi. Lett egy barátnőm. Rosszul voltam lelkileg, rám írt, hogy mikor megyek be első órára, mert kiváncsi hogy vagyok. Bementem, köszöntem neki erre ott hagyott és egész nap hozzám sem szólt, majd oda jött órák után és a saját lelki panaszait ecsetelte nekem(meg se kérdezte, hogy vagyok).

A párom folyton megaláz, lemondja a programokat velem, elfelejt keresni, nem érdeklem.

Itthon arra vagyok jó, hogy takarítsak, mosogassak.

Kezdek rosszul lenni. Ilyenkor mondják, hogy szedjem össze magam, de ugyan az a helyzet! ÉVEK ÓTA.

Csinos lánynak tartom magam, tehát nem ez a baj(sajnos a ronda emberekkel nagyon undorítóan tudnak bánni a korombeliek).

Mindig ápolt vagyok, és segítőkész.

Ma is egyedül ültem az egyetemen, míg mindenki nyomkodta a telefonját.

Más korombeli lányért bomlanak a pasik, buliznak, eljárnak ide-oda, velem meg senki.

Kiskorom óta egyedül vagyok, nem bírom ezt. Miért szánta azt az élet, hogy engem kirekesszenek?

A személyiségem elég "egyedi", nagyon közvetlen vagyok, sokmindenen nevetgélek. Imádok videójátékozni, de a lányok nagy része nem ismeri, amikkel játszom. Szeretek horrort nézni, kirándulni, biciklizni, de erre se jön egyik sem velem.

Múltkor mondogatták, hogy menjünk bulizni, megszerveztem, erre lemondta MINDEGYIk(5-6 ember).


2018. febr. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp a személyiséged a gond, nem vagy elég sekélyes. Játszd újra a Witcher 3-at vagy olvass Tolkient nekem segít túlélni a magányt☺
2018. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig engem mindig kihasználtak a lányok, túl jószívű vagyok!Ezért mindig kihasználtak! A mostani is ezt csinálja, de élvezem a helyzetet, hogy tudom idegesíteni!A pasid egy igazi barom lehet!

Ilyen az élet! Volt olyan, hogy a csajjal szétmentünk, de már másnak úszitotta rám a malacát! A gyerek egy ütéstől elterült! Az élet egy mocskos hely, ahol nehéz tisztának maradni! Már én is érzem, hogy sokszor bunkó módon válaszolok vagy lehordom a másikat a semmiért! Nehéz normálisnak maradni, ha a nap 15 órájában azt hallgatod, hogy milyen szemét alak vagy, mert olyan vagy, mint apád vagy éppen ezt nem veszed meg! 20/F napi egy kötél mindenre megoldás! Egyébként csak a kutyám az aki mindig jókedvűen fogad minden nap! És tudja ki mellé kell állni! Undorodok az emberektől, már-már megfognék egy ak-47 és csak osztanám a golyót! Az megnyugtatna, mert gerinctelen férgek az emberek! (TISZTELET A KIVÉTELNEK!)

2018. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Építs ki egy erősebb személyiséget, illetve ne keresd a társaságuk, ne érdekeljenek, várd ki, hogy ki jön oda hozzád, és közülük "válogass". Ha a párodnak már mondtad, hogy milyen problémáid vannak vele, de nem foglalkoztatta, akkor hagyd ott, különben meg meg beszéld meg vele. + Úgy általában próbálj olyan emberekkel kapcsolatot teremteni, akár egy olyan facebook csoportot keresni, vagy akármi, akiknek a tiédhez hasonló az érdeklődése.
2018. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátod nem biztos, hogy kompatibilis veled/megfelelő partner számodra illetve képzelem a barátnőid is max lelki trashcanre használnak (Been there), ha már ilyen lazán lemondják a bulit veled (oda már derogál a jelenléted? ciki? -.-).


Sajnálom, meg kellene reformálnod a dolgokat* és olyan emberekkel ismerkedned, akikhez sokkal jobban illesz. :)


*szerintem veled nem lesz gond, csak ahogy írtam zsák a foltját minden téren. :) Nyugi nem vagy egyedül a világon, max egy olyan réteghez tartozol ami sokkal vékonyabb a casualnál.

NE is mond a telefon témát: A hideg kiráz ha körbenézek pl edzőteremben, hogy ott is az emberek 'belezombulnak a telefonjaikba (tisztelet a kivételnek). Nekem szokott kicsit ciki lenni rákérdezni, hogy (már 5 perce üldögél a gép előtt és NEM csinál semmit, csak nyomkodja a telefonját), hogy bocsi használod? Hány szériád van? Áhh már végeztem. 'Köszibocsi :)

(Én is gamer vagyok, de már nem olyan HC, mint régen. :D Meg horror rajongó :P De ez srácoknál 'valszin jellemzőbb)


Ami talán "riasztó" lehet a másik emberre nézve, hogy túl közvetlen vagy, nekem is meg kellett tanulnom, hogy nem mindenki szereti ha ilyen vagy(ok). Sokszor estem emiatt pofára én is. Ez majd nálad is csiszolódni fog, hidd el! Idő után kialakul majd nálad is, hogy csak azokkal az emberekkel vagy közvetlen, akikkel szorosabb a kapcsolatod (vagy úgy érzed :P). :)


Még1X: nincs veled gond, csak a megfelelő barátokat kell megtalálnod! Inkább legyen kevesebb, de azok TÉNYLEG azok lesznek. (Quality over Quantity!) Nálam ezek beváltak! :)

2018. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utálom magam miatta, és olvasva a többiek kommentjeit elsőként fogalmazódott meg bennem, hogy nem úgy kezdem majd, hogy Én velem úgy volt..... De én velem is szinte ugyanígy van.

Tudod hosszasan tudnék írni róla mit gondolok de kissé feleslegesnek tartom. Miért?

-A többiek már leírták a legjobb tippeket (Grat ;)

-Vajon fog abból csoda jönni, hogy azt mondom hogy "TEDD EZT! CSINÁLD AZT!"? Attól képes leszel változtatni az embereken, vagy magadon (ha eddig sem sikerült)?


Mit tegyél?

Szerezz új ismerősöket.

Nézz távolról bele egy tükörbe (vagy tükrös felületbe) az utcán(!), és mond meg te, hogy mi a baj veled. Onnan már tudni fogod a választ is.


Remélem, hogy fogunk kapni egy "Köszi" -t legalább ha már (elsősorban a többiek) ha már ennyit foglalkoztunk a kommentekkel. (Ha nem, akkor máris itt egy dolog amit meg kellene tenned az emberek felé: Hála).

2018. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!