Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom az embereket?

Miért utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Eddig is megtörtént, hogy egyszerűen nem bírtam elviselni senkit, de most már hosszabb ideje tart. Egyszerűen irritálnak az emberek, legyen szó bárkiről. Legszívesebben elköltöznék valami lakatlan szigetre, ahol senki se keres. Akármit mondanak felforr tőle az agyvizem. Nem tudom megtalálni az okát, hogy mégis mitől érzek így, és már ez is kezd idegesíteni.

2018. febr. 12. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Dark+bitcoin+weapons=fun,fun. Ha más nem segít
2018. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Leterhelnek, nem marad időd magadra.
2018. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos az utcán lévő emberek szinte mindig idegesítenek, csak akkor nem, ha valamiért véletlenül nagyon jó hangulatom van, de még ezt is sikerül néha elrontaniuk. Munkahely/család ritkábban irritál, de most pl. ők váltották ki ezt belőlem.

Lehet, hogy tényleg többet kéne szocializálódnom, csak ezzel is az a baj, hogy egyszer végre ráveszem magam, és persze csak rosszabb lesz minden, azt kívánom bárcsak otthon maradtam volna. Pedig nem úgy megyek oda, hogy ez most borzalmas lesz, megpróbálom jól érzeni magamat, de valaki mindig tönkreteszi az egészet. Vagy talán csak én reagálok túl érzékenyen a dolgokra, amin sajnos hiába próbálok változtatni, nem megy. Igaz, a külvilág felé ezt nem mutatom, már megtanultam "felvenni az álarcot", de belül ettől függetlenül ugyanúgy utálok mindent.

Na mindegy, azt hiszem ezen nem nagyon lehet változtatni, de végre kiírtam magamból, talán ez segít.

2018. febr. 12. 23:02
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Ja! A kérdésedre válaszolva: mert g@nék. Pletykafészek nyomoroncok. Talán ennyi a megoldás.
2018. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Nekem ez már vagy 10 éve tart.

Én azért utálom őket, mert tahók és bunkók. Volt olyan, hogy egy hónapig nem mertem kimozdulni a házból miattuk.

2018. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyfolytában öngyilkossági gondolataim vannak, azt tervezgetem, hogy kinek és hogyan fogok utolsó üzeneteket hagyni, hogy a lehető legnagyobb hatást érjem el vele. Ennek ellenére tudom, hogy aki csak beszél róla, az valószínűleg nem meri megtenni. Ezért várok egy különösen rossz pillanatra, ami hátha a tettlegességig felerősíti bennem ezeket a gondolatokat.
2018. febr. 12. 23:06
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már! Egyáltalán nem érnek annyit. Hulladékok és kész.Sz..d le őket jó magasról. Inkább rugdosd meg valamelyiket. Nehogy már tacsra tedd magad.
2018. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm az embereket! Legyen kicsi, nagy, kövér, sovány, öreg, fiatal, férfi vagy nő. Régen nagyon sokat bántottak az emberek, szóban és fizikálisan is. Dobáltak, kigáncsoltak, köpködtek, csúfoltak, kirúgták alólam úgy a széket az osztálytársaim, hogy agyrázkódást szenvedtem. Egyszerűen nem tudok rájuk nézni, egyszerre félek tőlük és utálom őket. Mit tegyek? 15/L

( Ezek az események 5.-től, 8.-ig voltak) Most gimibe járok, de amikor bemegyek az osztályba akkor felhúzok egy "álarcot", mosolygok és kedves vagyok de legbelül ezt a gyűlöletet érzem.

2018. febr. 12. 23:13
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
akkor a darkn-t felejtsd el! Fel ne menj oda!
2018. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Bocsi a tesóm elírta 21F vagyok, a tesóm aki 15 éves és lány a saját korát és nemét írta oda.


21 F vagyok, senkit ne zavarjon meg. Már ő is irritál 😠😠😠

2018. febr. 12. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!