Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ez miért van így?

Azt vettem észre hogy azt az embert fogadjàk el aki nyalizik màs szemébe mindegy hogy utàna meg mindennek elmondja .

Keress kérdéseket hasonló témákban: tulajdonság, vita, lány, fiú, konfliktus, kétszínűsêg

febr. 13. 18:04  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem mindenkinél van így. Én pl rühellem a nyalizós embereket. Inkább mondja a szemembe, ha egy parasztnak tart, mint a hátam mögött. Az egyenes embereket tisztelem, a csúszó-mászó férgeket lenézem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 13. 18:25 Privát üzenet
Én is úgy tapasztaltam eddigi életem során, hogy mindig a hízelgők-nyalizók jártak jól és aki ügyesen csinálja, azon "nehéz átlátni", a vélemény a "jajj milyen jó lélek, a légynek se tudna ártani", más háta mögött meri csak megmondani a véleményét, szembe mindenkivel kedves.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 13. 18:28 Privát üzenet
1, Akinek nyalizik az illető, annak ha van érzéke, akkor rájön az igazságra és taktikai megfontolásból "kedvesen" továbbfogadja a nyalizást. Mindenféleképpen a nyalizó kétszínű majom saját magát égeti csak ezzel a dologgal;
2, Vannak olyan emberek, akik se nem zizzencsek, de se nem 100-asok, viszont a társadalomban elvannak. Velük szokták ezt a "taktikát" alkalmazni: előttük minden szép és jó, ügyes, de amikor elmegy, akkor "jól" kibeszélik. Ahelyett, hogy őt is emberszámba vennék és elmondanák neki valóban, hogy mi a jó, mi a rossz. Lehet, hogy egy idő után tanulna belőle.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 18:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu