Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szerethiányos férfinek jó...

Egy szerethiányos férfinek jó lehet egy idősebb nő?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok mint egy k**va sajnos.


25 éves vagyok, és mostanában 19-20 éves barátnőim voltak akik az mellett, hogy buták volták nem tudták sem megvédeni magukat..sem kifejlett személyiségük nem volt pedig volt köztük nagyon okos is, szóval nem az volt a probléma hogy nem tudtak adni...hanem hogy ők sem kaptak még, és a sors fintora hogy éppen ezért jöttem össze velük (tudat alatt), hogy erre rájöjjek.


Ezekbe a kapcsolatokba én is sérültem, de nagyon durván és sajnos azok is akikkel voltam.


És észre vettem, hogy nekem nálam talán okosabb nő kell.


1., buta vagyok néha és vezetésre van szükségem

2., anyagilag nem vagyok még teljesen stabil és szükségem lenne tanácsokra is..amit egy tapasztalt nő (akár vállalkozó nő, tudna csak adni)

3., Elég sok mindent elcseszek, és néha oda kell nekem csapni szó szerint mert egyébként nem veszem észre magam, szóval határozotabb nő kell nem hisztis.

4., tényleg jobban tudnak szeretni az idősebb nők...


Szóval lehet ebben valami?

mondjuk egy 30-35 évest tudnék elképzeni akinek nincs gyereke, független.


2018. febr. 13. 21:26
 1/2 A kérdező kommentje:
férfinak :D *
2018. febr. 13. 21:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál te szülőt keresel párokban, abból semmi jó nem fog kisülni.


Amúgy felnőni senki nem tud helyetted, ezt a saját erőfeszítésedből kell megtenned, saját elhatározásból, saját károdon tanulva. Ha felnőttél, majd akkor jöhet a párkeresés, különben egymást teszitek csak tönkre idővel.


Amúgy pár mellett sokszor nehezebb felnőni, pláne ha anyáskodik feletted, ráadásul te pont ezt keresed.

Erről a gyertyához vonzódó légy jut eszembe...

2018. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!