Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan egyedül akarok...

Állandóan egyedül akarok lenni. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nem szeretek új kapcsolatokat kialakítani, ismerkedni se emberekkel érintkezni. Már kamasz koromban is inkább a szobámban voltam egyedül, sose buliztam vagy nem csináltam a szokásos dolgokat. Most az én korosztályomnál szinte csak azt látom, hogy házasok, gyereket várnak nekem meg az a célom hogy egy saját lakásban egyedül éljek. Félreértés ne essen, ez így jó, így érzem jól magam. Viszont nekem is vannak vágyaim pl hogy férjhez menjek mégis mindig arra jövök rá hosszabb távon úgyse bírnám valaki mellett. Tudom, hogy ez nem normális és kezdek aggódni..

26/N



2018. febr. 14. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanezt érzem évek óta :D

Anyámék mindíg hisztiznek is hogy miért nem megyek sehova a "baartaimmal"...stb.

17/L

2018. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
ilyen vagyok én is csak kanban:)
2018. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
ja azt lehagytam: lehet skizoid személyiség zavarod van
2018. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zárkózol magadba, fog ez változni és nem biztos hogy hosszú távon nem bírnál együtt élni valakivel! A szeretet csodákra képes, ne ad fel a reményt!!!:)
2018. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan körökben dolgozol-töltöd időd, mint a politikusaink, csoda az, hogy még nem vagy öngyilkos:D

Válts környezetet, válts ismeretségeket...az ember képes elhinni azt, hogy neki "így jó", mert tudja azt, hogy jelen életvitelében jobb nem lehet s belenyugszik, ez a max-így jó.

Ha viszont megkóstolja a jobbat, elhiszi azt már, lehet jobb is s belátja, mekkora marha is volt.


Változást akarsz, akkor huszárosan kell tenned, mert így max veszel pár macskát-kutyát s te leszel a macskás banya az első emeletről, de nekem aztán jó az is s vajon neked is...

2018. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kereskedelemben dolgzok évek óta. Nem szeretem mégis úgy gondolom több pozitív dolgot hozott az életembe mint negatívat (pedig aztán abból is kijut). Próbáltam nyitottabb lenni, de nem működött, pár nap vagy hét múlva inkább újból eltávolodtam mindenkitől. Mint írtam én így érzem tökéletesen magam, nem szenvedek.. Pont ez ijeszt meg, mert csak azt hallom, hogy az ember társas lény stb. :/

Köszönöm a biztató szavakat. :)

2018. febr. 14. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Nincs ezzel semmi baj szerintem. Én nem tudom felfogni, hogy lehet szeretni társaságba járni, a többiek meg (itt is pár válaszoló) nem tudja felfogni, hogy ez az élet is ugyanolyan boldog, csak máshogy :)
2018. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azta,enis ugyanigy gondolom
2019. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szilvi.20 válasza:

Én is ugyan ezt érzem. Próbáltam randizni és kapcsolatot kialakítani de egyszerűen rájöttem hogy jobb egyedül. És nem a randi miatt volt mert a srác kedves volt.

Egyszerűen nem... ez van. Tudom hogy sokak szerint nem jó, de nekem se megy. (pedig egyetemista vagyok és barátokkal is néha eljárok)

2019. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Szép nuni
2020. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!