Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevésbé szép lányok! Ezen...

Kevésbé szép lányok! Ezen állítások közül melyek igazak rátok?

Figyelt kérdés

1. Minden reggel megcsinálod a hajad, sminkelsz és szépen öltözöl fel, mégse veszi ezt észre soha senki

2. Minimum 5 dolog van a külsődön amit szívesen megváltoztatnál

3. Azt gondolod túl taszító a külsőd ahhoz hogy bárkinek is tetsszél

4. Amikor egy ember lerondáz egy másikat, automatikusan az jut eszedbe hogy biztos rólad is ezt gondolja, mert te se vagy jobb a kritizált egyénnél

5. Amikor valaki azt mondja rád hogy szép vagy, azt gondolod hogy ez csak egy kegyes hazugság egyszerű kedvességből

6. Gyönyörű lányokat nézegetsz és arról ábrandozol, hogy milyen lenne az életed ha úgy néznél ki mint ők.

7. Próbálsz olyan lányokat találni, akik még nálad is taszítóbban néznek ki, mert egy kicsit megnyugtatnak

8. Ezer fotót lősz magadról, és ebből van talán egyetlen vállalható kép rólad

9. Egyes napokon úgy érzed, hogy soha többet nem akarod elhagyni a szobádat, hogy ne lássanak mások

10. Arról álmodozol, hogy ha más korba vagy más kultúrába születtél volna, talán megfelelnél az ottani szépségideálnak

11. Egyedül a háziállatod gondolja azt rólad, hogy a legszebb és legvonzóbb lény vagy a világon

12. Az olyan fotókon, amiken másokkal vagy együtt, úgy érzed te vagy a legrondább.


12-ből mennyi? Nekem 12/12



2018. febr. 15. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon rossz az önértékelésed. Próbáld meg nem a külvilágból, hanem önmagadban megtalálni lényed szépségét, és megértened azt, hogy az számít, amit te magadról gondolsz.

Nehéz megérteni a mélyponton azt a kérdést, amit egykor nekem is feltettek, hogy "ha nem szereted önmagad, hogy várod el, hogy mások szeressenek?"

Ez kemény, de találó. Érdemes ezen elgondolkodnod komolyan.

2018. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Az mit jelent, hogy kevésbé szép?

A fiatal lányok tündérek.Mindegyikben

lakozik szépség.Már maga a bőrük,hajuk is szépséges.

2018. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Az 1 és a 11 nem illik rám, a többi igen
2018. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 *Glissade* ***** válasza:
87%
Ezek mind külsőségek....
2018. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 *Glissade* ***** válasza:
83%

1. Minden reggel elmondod magadban; szép vagy úgy ahogy vagy, másokat is elfogadsz olyannak amilyen. Mert mindenki másban jó és másban kevésbé jó!


2. Minimum 5 dolog van a belső tulajdonságaid közül amin szívesen dolgoznál,amiben fejlődnél.


3. Azt gondolod előfordul, hogy nem megfelelően bánsz néha önmagaddal, vagy másokkal... de ez nem azt jelenti, hogy-e miatt saját magadat és másokat kell büntetned.


4. Amikor egy ember lerondáz egy másikat, automatikusan az jut eszedbe, hogy ehhez nincs joga!


5. Amikor valaki azt mondja rád hogy szép vagy, azt gondolod hogy őszinte hozzád!


6. Gyönyörű lányokat nézegetsz, elismred szépségüket, de önmagad látod a szépséget.


7. Próbálsz olyan lányokat találni, akik még nálad is taszítóbban néznek ki, hogy elmondhasd nekik őszintén te mit tartasz bennük szépnek.

Miért szereted őket, miért vagy a barátjuk!


8. Ezer fotót lősz magadról, és ebből van talán egyetlen vállalható kép rólad. Efogadod, hogy nem mindenki ért a fotózáshoz és nem mindenki fotógén.

De előnyös képet mindenkiből ki lehet hozni!



9. Egyes napokon úgy érzed, hogy soha többet nem akarod elhagyni a szobádat, hogy ne lássanak mások.

De mégis megteszed, mert rájösz teljesen alaptalanul gondoltad azt; nem kiváncsi rád senki!


10. Arról álmodozol, hogy ha más korba vagy más kultúrába születtél volna, talán megfelelnél az ottani szépségideálnak

Szórakozásból rengetegszer vettétek elő- e témát a barátnőiddel.

Vajon melyik kornak, melyek a szépségideáljai?


11. A háziállatod is azt gondolja rólad, hogy a legszebb és legvonzóbb lény vagy a világon


12. Az olyan fotókon, amiken másokkal vagy együtt, úgy érzed te vagy a legrondább.

Utána átgondolod... valóban van értelme a kategorizálásnak?

Legrondább, legszebb?

Vajon mi az igazi szépség?

2018. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyik sem, akkor mégsem vagyok kevésbé szép?

Vagy csak reális az énképem, és nem érdekel a külsőm?


Olyan már volt, hogy csak ma ne kelljen elmennem otthonról, mert rémesen festek (többnyire akkor, ha épp "megvan", de olyankor sem mindig), illetve jó, talán még az utolsó, de nem azért, mert csúnya vagyok, hanem mert kevésbé fotogén.

2018. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

2., 3., 4., 5., 6., 8., 9. (kb. minden nap), 12.

De kezdek róla leszokni. Nem minden a szépség.

2018. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Rám ezek igazak:

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

12.

2018. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem csak azok kattognak ezen túlságosan, akiknek egyúttal lelki gondjai is vannak és mindenkinek megakarnak felelni, “tökéletesnek lenni”. Ténylegesen csúnyácska általában az, aki ápolatlan is, nem törődik magával, nem ad kellően magára. Kisebb koromban csúnyàcska voltam, ennek ellenére sokat változtam, odafigyelek magamra. A környezetemhez képest szépnek tartom magam, de voltak már olyan lelki gondjaim is, hogy szupermodellekhez hasonlítgattam magam, bár ez nem kellene ok legyen arra, hogy önbizalomhiánya legyen bárkinek is.
2018. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz.
2018. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!