Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örültetek már amikor meghalt...

Örültetek már amikor meghalt egy ember?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2018. febr. 16. 10:46
 1/9 anonim válasza:
85%

Lehet, hogy szemét dolog, de igen. Egy hasonló érdeklődésű haverral összeültünk, és megünnepeltük egy általunk féregnek tartott "ember" halálának évfordulóját. Koccintottunk arra, hogy már nem keveri a sz4rt a disznaja.

Emberekre vadászott, üzletszerűen a r0hadék.

Hogy megbántam-e? Azt bánom, hogy nem én tettem el láb alól. :-D

2018. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert még él.
2018. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ok, hogy mindenkinek így volt a legjobb, vagy inkább a legkisebb rossz hosszútávon, elsősorban neki magának.
2018. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első. :DD


Hát ez elég beteg lesz. Tipikus szemüveges kisgyerek voltam, akit a nagyobb fiúk folyamatosan bántottak. Volt három fiú, egyedül építettem hóembert, odajöttek és szétrúgták a hóemberem, majd engem is elkezdtek ütni, verni, pedig sírva kértem őket, hogy ne. Közben röhögtek és gúnyolódtak. A szemüvegem összetört. Minden ok nélkül. Jó családból származtak, de állatokat is kínoztak stb. Pár hónapra rá hallottam, hogy az egyiknek meghalt az édesanyja balesetben és teljesen összetört. Tudom, hogy aljas vagyok, de legbelül valamiféle elégedettséget éreztem. :/


A másik az ex-főnököm. Folyamatosan alázott, a nőalkalmazottakat még jobban, mindenki utálta. A titkárnőjét(mindenesét) a bőgésig tudta cseszegetni. Öngyilkos lett. Emlékszem egyik volt alkalmazottjával beszéltem (még előttem volt), "na most mondja azt a barom, hogy ő mi mindenhez ért én meg semmihez!!!".

Hát ott picit örültem.

2018. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megkönnyebbültem. Egy régi család barátja fickó volt, gyerekkori legjobb barátom apja, szóval pisis korom óta ismert. Amikor tini lettem, csúnyán bepróbálkozott nálam, megfogdosott, stb. Fél éve hallottam otthon, hogy meghalt, nem bántam.
2018. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket annyira durva olvasni... Gondoljatok bele, hogy Isten még azokat is szereti, mindegy milyen "rossz" emberek és hogy miket tettek ellenetek. Felnézek rá, de komolyan, hihetetlen.
2018. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszem, nem. Voltak/vannak emberek, akiket nem kedvelek, de nem emlékszem olyan esetre, hogy valakinek a halálhíre, örömöt okozott volna.
2018. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

#6! A két isten közül melyik szereti őket, a pénz, vagy a szaporodás? :-D

https://www.youtube.com/watch?v=Fd2hYslcSQc

2018. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Isten nem létezik, tehát nem szeret senkit.
2018. febr. 17. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!