Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy az alábbi két...

Normális, hogy az alábbi két okból szinte képtelen vagyok hallgatni egy együttest?

Figyelt kérdés
Az egyik,a kisebb dolog,hogy úgy vettem észre,a legtöbb rajongója csaj,személyesen is láttam olyan mintás pulcsikban mászkálni csajokat és így furcsa fiúként ilyet hallgatni. De a nagyobb,hogy egy olyan csajhoz köt,egy olyan csajnak a kedvenc bandája,aki 18 évem alatt az egyetlen,ha nem is olyan nagy mint általában az embereknél,mikor használják ezt a kifejezést, de traumámat okozta,ha nem lett volna elég,ez után még párszor újra belém szúrt. Az a vicces,hogy ő ezt nem igazán tudja/észleli és mikor találkozunk tök aranyos velem meg minden én meg nem tudom hova tenni és nagyon furcsa kettős érzés az egész. De ebbe nem megyek bele nem fárasztalak titeket,a lényeg,hogy miatta hónapokig olyan állapotba kerültem amibe nem gondoltam,hogy valaha is leszek,mellékesen,abban az időszakban a nadrágjaim is nagyok lettek rám hirtelen annyit fogytam. Még a mai napig is ugye látom párszor és visszajönnek a rossz gondolatok. Amikor meg ismerkednék az együttessel mindig ő kezd el járni a fejemben és a düh miatt képtelen vagyok tovább hallgatni,pedig kíváncsi lennék,1 számuk már eléggé tetszik is,pontosabban az instrumental része,éneklést áttekerem. Meg vagyok kattanva vagy ez érthető valahol?
2018. febr. 16. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem túlgondolod az egész életet...!

Miért nem tudod csak egyszerűen jól érezni magad a bőrödben? Engedd el! Lazíts!

2018. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem semmi arc vagy. Ha képtelen vagy hallgatni valamit, akkor ne hallgasd bakker. Ezen ennyit agyalni öcsém! Én képtelen vagyok mulatós "zenét" hallgatni, ezért nem hallgatom.
2018. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miert ne lenne normalis? Sok melyebb erzesu ember gyulol meg egy-egy filmet, dalt, akar mast is, ami olyanra emlekezteti, aki fontos volt neki. Nalam is volt egy drasztikus valtozas, en pl. a rockzenet magat "hagytam el" szakitas utan, mert kb. minden harmadik szam arra emlekeztetett, akit el akartam felejteni. Szoval ne aggodj, nem vagy egyedul. :)
2018. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Higgany ***** válasza:
Nem tudom melyik zenekart kerülöd ezek után, viszont amit most keresel az a Slipknot :)
2018. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a bandával van bajom,ahogy a 2. gondolhatja,hisz nem ismerem,belehallgattam pár cuccukba de ennyi,nem bírom tovább hallgatni mert rá emlékeztet,hogy ő is ezt hallgatja,hogy ez a kedvence. A 3.válaszoló legalább érti,hogy mi van. Olyan számok is vannak,amiket régebben rongyosra hallgattam de az emlékeztetés miatt ma már nem tudom.

4-es : Őket bírom,nem kell már keresnem

2018. febr. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!