Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként, önállóan, hogyan...

Felnőttként, önállóan, hogyan lehetne önfejlesztést véghezvinni?

Figyelt kérdés

Sajnos még így 40 évesen is nagyon sok lelki problémával küzdök, elég összetett. Nem szeretnék pszichológushoz menni. De az lenne a célom, hogy bizonyos negatív dolgokat - kisebbségi komplexust, alaptalan félelmeket az emberektől, zavarba jövést, és nem utolsó sorban betegségemet elfogadni és az általa okozott "depressziót", életuntságot eltüntetni.


Most hogy így leírtam, látom, mennyi mindenen kell dolgoznom :-) Van valakinek ötlete, hogyan kellene/lehetne elindulni?


2018. febr. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Sose késő,de rengeteg munkát kell beleölni és nagy akaraterő kell hozzá.

Szerintem a legjobb ha önfejlesztő könyveket olvasol, ezenkívül nagyon jók a motivációs videók,filmek.

2018. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt "használom" ☺ :

[link]


Kérlek , próbáld ki! ☺♥ Nem lehet vele veszíteni.

2018. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kispista könyve, motiváló videoja rekja rendbe a fejed, hanem te saját magad. Ülj le egy órát és csak a légzésre figyelj. Zárd ki a sz@rt, ami körbe vesz. Aztán keress egy csajt
2018. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ha ki,be, lassan gyorsan ..stb lélegez az biztosan megoldja a kisebbsgéi komplexusát:D jó vicc volt
2018. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!