Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondják a szem a lélek...

Azt mondják a szem a lélek tükre: ti felismeritek a csalafintaságot valaki szemében? Ha igen miről?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Én mindig észre veszek ha valaki hazudik😀😀 onnan, hogy mindenki folymatosan hazudik 😂 én a beszéd mögötti szándékot nézem csak.


Pl ha van nálam egy üveg kóla, és oda jön egy csaj hogy leszopjon tudom hogy a kóla kell neki 😂😂😂

2018. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés:

azt figyeltem meg, hogy ha önmagában nézi az ember először a bal, majd a jobb szemet, akkor az úgy néz ki, mintha a bal szomorú, a jobb meg örömtelibb lenne. Ezután az arcot szoktam megnézni és ha az arc szimpi/nem szimpi/átlagos, akkor nagy valószínűséggel meg lehet érezni, hogy az egyén csalafinta-e, vagy sem.

2018. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépen hangzik, hogy a szem a lélek tükre, de azért a valóságban, kétlem, hogy ez ilyen egyszerűen működne.
2018. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szem a lélek tükre, ez így igaz :)

Nekem elég gyakoraik a hangulatváltásaim, majdnemhogy változik a szemeim színe is velük, mert lényegében három színből tevődnek össze és valahogy mindig másik domináns. Ha szomorú vagyok, zöldesebb-sárgásabb árnyalatúnak tűnnek, amikor sírok, szó szerint zöldek. Ha nagyon jókedvem van, akkor aranybarnák, szinte látni, ahogy ég a tűz bennük. Ha fáradt vagyok, tompák, szürkések. Ezt nem csak én figyeltem már meg :)

A csalafintaság, na az egy más kérdés. Hacsak nem arról a fajta emberről beszélünk, aki össze-vissza néz, vagy egyenesen bandzsítani kezd, ha hazudik, szerintem ezt azért nem lehet csak úgy kiolvasni valaki tekintetéből :D

Amit én tapasztaltam az életben, hogy a hidegszürke szemű emberek folyton hazudnak. Nem tudom, hogy mi alapján függ össze, lehet csak én futottam így a krémjébe, de akárhány kóros hazudozóval találkoztam, az mind szürke szemű volt.

2018. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lélek nem csalfinta. És nem mindenkinek van lelke, mint ahogyan nem mindenkinek van türelme v. humorérzéke. A lélek egy életút eredménye. Viszont szelleme mindenkinek van, az örökéletű.
2018. febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!