Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gá az, ha 26 éves...

Mennyire gá az, ha 26 éves korom létére még anyámmal lakok? /F

Figyelt kérdés
Vehetnék ki albérletet, de azt a verziót én sose tartottam sokra csak hogy elmondhassam hogy egyedül lakok. Így többet tudok spórolni. Sokkal többet.
2018. febr. 17. 14:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*gáz
2018. febr. 17. 14:01
 2/18 Gál Zoé ***** válasza:
17%
Nagyon gáz.
2018. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire nem gáz.
2018. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy gáz.
2018. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Ez a Zoé egy retardált, ne foglalkozz vele.
2018. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De így már 7 számjegyű összeget tudtam összespórolni egyedül.
2018. febr. 17. 14:20
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez helyzetfüggő. Ha dolgozol és el tudod látni magad, segítesz a háztartásban, ház körül, törekszel az önállóságra és félretenni is tudsz akkor semmi gond nincs vele.


Ha valaki azért lakik otthon, mert élvezi, hogy a szülők eltartják, kiszolgálják és egy kenyeret nem kell megkennie. Ráadásul félre sem rak semmit (ha van keresete egyáltalán) akkor viszont gáz.


(Ismerek ilyet, már elmúlt 30 és borzasztó gáz ember. Úgy viselkedik, mintha ki tudja ki lenne, közbe meg nem tud magának főzni egy kávét és inkább nem eszik, amég az anyja elé nem rakja, mert ő nem hajlandó szedni magának. De azért mindenkit úgy kezel, mint egy darab szart, mert egyedül ő a valaki, mi meg akik albérletbe mentünk a rossz családi körülmények miatt 18 évesen, szerinte nem vagyunk normálisak. A saját anyja nem tud rászólni, ha bunkó, mert csapkodja az ajtót meg kiveri a hisztit, mint egy 10 éves.)


Feltételezem, hogy a kérdező az első kategóriába tartozik. Ebben az esetben nem gáz.

2018. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen. Az elsőbe tartozok. Annyi különbséggel, hogy nem házba, hanem panellakásba vagyunk. Úgyhogy ház körüli teendők nem érintenek. :D
2018. febr. 17. 14:36
 9/18 anonim ***** válasza:
7%

Igazából az a gáz szerintem, hogy azért élsz anyádnál, hogy spórolni tudj sokat, tehát az ő háztartásába/rezsijébe gondolom egy forintot nem adsz. Közben azért érzed te is, hogy anyuci elkényeztetett kicsi fia vagy. Szerintem komolyabb nőd így nem lesz, de a pénzt számítógépes játékokra, vagy Legora elköltheted.


Én nem a 7 számjeggyel vagánykodnék, hanem megpróbálnék férfi lenni, és megállni a helyem egyedül a világban, nem anyu szoknyája mögé bújni. Könnyű úgy spórolni, hogy anyádnál laksz, ő főz rád, neked meg semmire nem kell költened. Ez nem olyan dolog amire fel lehet vágni, ellenkezőleg...

2018. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Havi 70-80 ezerrel szállok be mindenbe.
2018. febr. 17. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!