Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok miért káromkodn...

A mai fiatalok miért káromkodnak annyit, meg hadarnak, kiabálnak a videókon, meg másodpercenként bevágnak feliratokat/képeket?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni videókat a Youtube-on, és annyira zavaró, hogy egyesek kiabálnak meg állandóan ugrál a kép a vágások miatt (ami indokolatlan sokszor), meg egy pillanatra bevágnak valami szöveget, amit el sem lehet olvasni, csak ha visszatekersz. Teljesen kizökkentik ezek a nézőt, szinte átjön az idegbetegség a képernyőn.


Meg a káromkodások is gyakoriak, és főleg minden cél nélküliek, pl. autós játéknál "kib.szom az indexet, beb.szom kettesbe" stb., ezt miért kell? Ez valami trend, hogy ők mekkora arcok?



2018. febr. 17. 18:06
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
71%
mert barmok....
2018. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Trend és nem csak fiatalok, mert káromkodással adják el magukat. Nézd csak meg a Gálvölgyit aki nem mai ember, az is káromkodással teleszórva adta a műsort, mert az kell a prolinak és olcsó humorforrás.

Olyan mint a horrorban a jumpscare, az olcsó ijesztés, gyors eredmény minimális erőfeszítéssel.

Igényes tartalmat szerkeszteni messze nehezebb és sokkal kisebb réteget is tud megszólítani.

Radicspeti minden 2. szava káromkodás, mégis zabálják a népek, mert könnyen fogyasztható primitívség.

2018. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nagyon kár, azért mégsem a kocsmában beszélnek a haverokkal, hanem az egész világ látja őket. Nem ártana, ha egy kicsit viselkednének ezeken a videókon.


Persze, lehet viccelődni, de maradjanak meg a minőségnél. Bár lehet, hogy ma már ez is elég...

2018. febr. 17. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert -bármilyen szomorú- erre van igény. A rendszeresen jutubot nézők nagy része 10-18 év közötti, a kommentelők/chatelők főleg. A játék kb. a felét nem érdekli, csak most épp az a trend, hogy sztrimereket nézünk a neten, ahogy játszanak, esetleg fél óránként beolvasnak egy kommentet.

Ennek a közönségnek pedig ez kell, ebben nőttek fel. A kiabálásban, a káromkodásban, az emojikban, a felvillanó szövegekben.

Ha csak ülsz a játék előtt és tök lazán, normális hangnemben, csúnya szavak nélkül végigtolod, akkor azt fogod kapni, hogy unalmas vagy, öreg vagy, sz** vagy, elalszanak rajtad, nem vagy vicces, bénán játszol, stb.

Az ilyen bekiabálások, felröhögések, bevágott képek, biszem-b**om szövegek tetszenek nekik, lehetsz te akármilyen utolsó balfék, játszhatsz akármit, ha bekiabálod 5 percenként, hogy a k....anyád, b...ódjmeg, szétütlekteg..i, akkor úgy fognak röhögni rajtad a kis 12 éves kockapókerek, hogy majd kiesnek a székből, és már repül is neked a lájk meg a sub, mert mekkora király vagy és menő és állat.

Ez van, ez az új generáció.

2018. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs új a Nap alatt...

Egy kisbabának minden új, a fiatalok és én is azt hiszik hogy minden velük történik meg és régen nem volt semmi.

Buddhista szemszögből, igaz is ;)

2018. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy a mai fiatalok?! Nem hallottad te az én nagyapámat beszélni ! :D
2018. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Radics Peti azért nem a teljes igénytelenség, ő azért megmutatta néhány videójában, hogy nem hülye, bunkó ember. Én szeretem Radics Peti hülyéskedéseit és KennytheOne (Retroshock) magas minőségű tartalmát is.
2018. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Róla nem is volt szó. :o)
2018. máj. 16. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!