Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy néhány embert...

Normális, hogy néhány embert ennyire meg akarok védeni?

Figyelt kérdés
Nos, én egy leszbikus lány vagyok, és van egy olyan problémám,hogy akiket nagyon szeretek, mindentől meg akarok védeni. Ez csak lányokkal fordul elő, családtagjaimmal, barátaimmal és a lánnyal, akibe szerelmes vagyok. Ha bárki bármi negatívat tesz vagy mond nekik, rögtön fölpörgök, érzem, ahogy előtör a düh és az adrenalin. Ha a kiszemeltemnek beszól egy srác, szinte neki akarok ugrani. Egyébként nagyon nyugodt természetű vagyok, de így könnyen fel lehet húzni. Ez mennyire normális egy lánynál?
2018. febr. 18. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 100% ilyen vagyok, de arra igyelek, hogy mást ne veressek meg a lobbanékonyságom miatt :D


Pl. ha a kedvesemmel vagyok, moderálom magam, mert ő közénk állna, de akkor ő kapná az ütést miattam.

2018. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez alapján olyan finomabb stílusú yandere típusnak tűnsz XD

Szerintem nincs nagy baj vele... persze azért tettlegességig csak akkor menj el, ha tényleg szükséges!


Ha nem tudnád mi az a yandere: Olyan karakter, aki kezdetben aranyos, jó kislány, majd hirtelen harciassá, agresszívvá, durvává, pszichopatává (akár gyilkossá is), válik, ha az általa kiszemeltet bármilyen bántódás éri, vagy valami/valaki el akarja szakítani tőle.


Egyik legjobb példa rá a Mirai Nikki (Future diary/ jövőnapló) c. Animéből Yuno Gasai. Ő egy tipikus Yandere! (Bár ő mondjuk hetero)

2018. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen.

2# ismerem a Mirai Nikkit :D

2018. febr. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!