Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a külső alapján...

Miért csak a külső alapján ítél a legtöbb tini illetve miért ítélik el azokat akik mások?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már hogy beszólogattak nekem,leginkább osztálytársak.

Nem is lenne vele baj ha jogosan csinálnák, de hogy úgy csinálják hogy meg se próbáltak megismerni az már teljesen más.

Más vagyok mint ők ez igaz de nem értem ,hogy ez miért lenne baj?



2018. febr. 18. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek félnek a mástól, ez régen is pont így volt. Aki nem tömegember, azt elkerülik akkor is, ha az illető nem szolgált rá erre a reakcióra.
2018. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Azért,mert buta gyerekek.Ez mindig is így volt.

Rengeteg esetben felnőttek is így vannak,külsőségekből ítélnek,primitívek és kiutálják a nem hozzájuk tartozókat.

2018. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akinek ápolatlan a külseje annak milyen lehet a belseje?
2018. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as!

Most itt nem ápolatlan külsejű értelemben van szó a külsőségekről.

2018. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a természetes emberi fejlődés velejárója, hogy a fiatal ember előtt kitárul a világ, most kezdi megérteni a körülötte zajló külvilágot, és a külvilág alapján szerez tapasztalatokat. Ezért fontos nekik a külvilág. Idősebb korban már befelé fordulunk. (jobb esetben)
2018. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

@4

Akkor miről? A kérdező nem specifikálta, és az emberek általában ápolatlanok ha piszkálják őket a külsejük miatt.

Ha meg torz lenne akkor természetes kiválasztódás része, hogy a selejtes egyedeket kiközösíti a horda, hogy esélye se legyen tovább adni a hibás géneket

2018. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"sejeltes egyedek" meg "hibás gének"

észnél legyél már ,hogy mit írsz

Nyugodtan írhattad volna hogy aki "selejtes" az dögöljön meg

Mert nekem így jött le

2018. febr. 18. 23:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor törölték volna a válaszom, de röviden az a véleményem
2018. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!