Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha egy 15 éves fiú...

Gáz, ha egy 15 éves fiú szeret kreatívkodni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek DIJ dolgokat készíteni, naplót vezetni, Bullet Journalt csinálni... stb... Sok fiú szerint azonban gáz, ha egy fiú szeret ilyeneket csinálni. Mi a véleményetek erről?

2018. febr. 18. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Ha szereted csinálni, csak nyugodtan! :)
2018. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van hobbid. Az tök jó ha ilyenekkel fejleszted a kreativitásodat.

Szerintem nem gáz ha egy fiú ilyenekkel foglalkozik, a párom is rengeteg DIY cuccot csinál, általában ajándékba is valami ilyesmit ad, és én imádom.

19L

2018. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

*DIY


Nem, nem gáz. Nem csak a lányok lehetnek kreatívak. Mások véleményével pedig nem kell foglalkoznod. Ha úgy éled le az életed, hogy csak azt csinálod, ami a többi fiú szerint cool és nem gáz, akkor elég keserves életed lesz.

2018. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz egyáltalán. Én rajzolni szeretek, meg origamizni szoktam, meg egy időbe naplót is írtam. Nekem sose szóltak még be amiatt hogy ez lányos lenne. F14
2018. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen nagyban cosplayeztem. Még mindig megvannak a világító fegyverek, kardok és ruhák amiket mind magam faragtam vagy varrtam. Ez volt a hobbim, nem érdekelt hogy ki mit gondolt. Képes voltam napokat eltölteni a műhelyben. Általában bogarásztam youtube-ról pár előadást és azokat hallgattam, hátha tanulok valamit mellé. Nagyon szerettem. Hátam mögött lehet kibeszéltek, de nem piszkált érte senki. Sőt sokat ajándékoztam ilyen tárgyakat ismerősöknek amiknek mind nagyon örültek.

Azóta sajnos abbahagytam. Most belezúgtam az autókba, azokat bütykölöm szabadidőmben.

Amúgy is ha mindig csak azzal foglalkozol mit gondolnak mások akkor nem jutsz sehova. Csak csináld, nem kell és nem is lehet minden gyökérnek megfelelni. Aki utálni akar az úgyis megtalálja az okát. Nehogy már az ilyenek miatt mondj le valamiről.

20/F

2018. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz. A Journal még hasznos is, kevés 15 éves tud beleírni bármit, a többség nem él tudatosan.


24/N

2018. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Te egy művész vagy; na most mi lett volna, ha pl egy nagy énekes nem kreatívkodik?:D Akinek tök fain kis számai meg tánclépései vannak, annyival szegényebb lenne a világ. Egyáltalán nem gáz. Az a gáz, aki az alkotásra (itt most tevékenységre gondolok) azt mondja , hogy gáz. Szerintem lehet, hogy csak nem érti, nem ért meg, vagy pedig irigy rád, hogy ő nem tud magának kitalálni vagy csinálni ilyeneket. Nem bírja csak a művészlelkeket értelmezni. De szerintem alapvetően nincsen baja, csak furcsáll téged, mert nem átlagos, nem általános dolog; nem általánosan elterjedt kreatívkodni a 15 éves fiúk körében. De ne f.ssá', béke van!:) Aki emiatt leszól, hogy szeretsz kreatívkodni, akkor saját magát minősíti azáltal. Az pedig szintén az ő baja; mint az, hogyha valakivel problémája van; abban is benne van, hogy az az ő problémája. Nem a tied. Amúgy tényleg, elvileg alapvetően szerintem nincs veled baja, hanem igazából az frusztrálja, hogy nem képes téged értelmezni, és ezt rád vetíti ki , mintha a te hibád lenne, hogy nem ért téged.
2018. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*és a frusztrációját úgy tudja levezetni, hogy "támadásba lendül".
2018. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gáz,sőt a Bullet Journal még hasznos is.

Már én is gondoltam arra,hogy én is csinálok,csak nem tudom hol kezdjek bele és,hogy miket írjak bele...ezért elvetettem az ötletet :D

13/L

2018. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
látod, ezt mondtam. örülj, hogy tudod, mit írj bele.
2018. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!