Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van akinek nem való kapcsolat?...

Van akinek nem való kapcsolat? Ezek alapján ne is erőltessem többet?

Figyelt kérdés

Már 25 elmúltam, sose volt komoly kapcsolatom nővel, még 16-19 éves koromban sulis évek alatt, egy-egy csók összejött, de sose lett több mert érdektelen voltam és ügyetlen. Rossz gyerekkorom volt, nyilván ennek tudható be hogy önértékelési problémáim vannak férfiként. Ezeket kondival, tetoválással, kicsit rossz fiús külsővel próbálom elfedni, hogy a külvilág ne egy sérült embert lásson.

Alapvetően tudok beszélgetni azzal is aki egyébként tetszik, de kezdeményezni nem tudok mert nem volt példa akitől tanuljak, mondhatni olyan ez az egész mint egy felnőtt testbe zárt kis kamasz akinek még nincsenek kiforrott érzései.


Sajna már volt aki a bizonytalanságomat, annak vette hogy b**i volnék, hisz nem értette hogy miért szarom le magyarán, amikor más a két kezét összerakta volna hogy olyan csaj szóba álljon vele.


Még régebben neki futottam egy ismerkedésnek a munkahelyemen, akkor pár hete dolgozott ott a csaj, és egy közös ebédig jutottunk, de nem tudtam rátérni a magánéletére, fel sem tudtam vezetni rendesen a beszélgetést, inkább egy sima beszélgetés volt csak, utána ismét beigazolódott hogy nekem nem való az ilyesmi, mert nem értek a nőkhöz, nem is tudok hozzájuk igazodni.


Már jó ideje munkában rám köszön néha az egyik csaj, akivel talán közösen figyeltünk fel a másikra, ha látjuk egymást mindig mosolygunk, de én totál béna vagyok és nem tudok lépni most sem.

Pedig ha volna tapasztalatom, már rég járhatnánk.


2018. febr. 18. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem megy könnyen aki félénk, nem magabiztos. Aki nem ilyen, annak sem egyszerű, mindenkinek valamennyire gázos az ismerkedés.

Ha olyanoknál próbálkozik vki, akinek nem jön be, akkor csak pofára esés lesz.

Akinél bejössz, olyannál érdemes próbálkozni.

2018. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van, akinek olyanok a jellemvonásai vagy a beállítottsága, hogy nem való neki a kapcsolat. De jelentős önismeret és tapasztalat kell hozzá, hogy valaki bizonyosan kijelenthesse magáról.


Szerintem a kezdeti lépések során (is) sokat segít, ha felhozod a társas és érzelmi készségeidet. Sok általános emberi érintkezés, lehetőleg minél több odafigyeléssel és érzékenységgel, ezenkívül mások figyelése, tanulni mások eseteiből, és önismeret - nekem ezek segítettek a legjobban. Én is későn érő és alaptermészetileg nem túl kezdeményező fajta vagyok, de egy ideje már nem csinálok belőle nagy ügyet. Ha érdemesnek érzem, akkor lazán és egyszerűen. Ha erőltetni kell, vagy nem odaillő a dolog, hagyom. Ha visszautasítottak, tudomásul veszem, és továbblépek.

*

Az embert néha b**inak nézik, ez is az élet része.

2018. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!