Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt veletek vagy ismerősöt...

Történt veletek vagy ismerősötökkel olyasmi, amin szakadtatok a röhögéstől?

Figyelt kérdés

Bár ez nem velem történt, de én is ott voltam.

Nővérem szült, és épp vele sétáltam, ő meg tolta a babakocsit, és épp azt ecsetelte, mennyire utálja, hogy mindenki okoskodni meg beleszólni próbál a gyerekkel a kapcsolatban.

Ráhúzta a babakocsira azt az átlátszó eső elleni fóliát, hogy a baba ne legyen vizes meg ne fázzon. Erre egy öregasszony, aki ezt látta, hisztérikusan kérdezte, hogy kap-e a baba egyáltalán levegőt ott alatta.

Erre a nővérem (viccből) szomorú és gondterhelt arcot vágva, komoly hanglejtéssel azt mondta: sajnos nem.

Az öregasszony totál lefagyott és megijedt, majd továbbmentünk.


Nővérem is, meg én is jót nevettünk ezen.


Veletek történtek vicces, nevetséges esetek, vagy ismerősötökkel?

Vagy olyasmi, amit viccesen reagáltatok le? :D



2018. febr. 19. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hugom 15 éves és meglepődött hogy a takaró alatt is van wifi xD
2018. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Multkor tenisz edzésen haveromnak olyat szerváltak,hogy szegény majd össze fosta magát.10 percig döltünk a nevetéstől:DDD
2018. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Évnyitó napja, idén. Kocsival mentem be mert valamiért itthon voltak a szüleim. Nem néztem időt mondja apu hogy menjünk befele, elkések. Mondom oké. Mikor beállunk a suli elé ránézek az órára a rádión.. 7:50 mondom Jézusom már 5 perce megy ez nagyon gáz hogy innen is elkések, rohanok, táskám röpül utánam, hajam égnek áll, blúz, szoknya felcsúszva, nem baj hátha még nem kezdték el. Bekanyarodok a suli udvar előtti ajtón. Pakolják a székeket. Lefagytam. Nem tudtam hova tenni mondom azért ennyit nem késtem.. Alig kaptam levegőt kérdezem kétségbeesettem a takarítókat: "Hol vannak a többiek???"

Jött a válasz:

-Még sehol, hát még 7 óra sincs.. hát köpni nyelni nem tudtam mi van aztán rájöttem hogy a kocsiban az óra egy órát sietett.. de mikor mentem visszafele a terem elé hogy akkor megvárom itt míg kezdődik már hallottam hogy nevetve meséli elfele a másik nőnek aki akkor ment oda xD

Tipikus én.. :D egy a sok égés közül.

2018. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Pár hónapja tesómmal a városban mászkáltunk, mondom enni kéne valamit. Végül bementünk a plázába kínaiért, ahol ez az éttermes rész egy emelkedő szerűségen van, amire 2 db lépcsőfok vezet fel, marha értelmes lehetett, aki kitalálta...Szóval megvettük a kínait és mentünk hazafelé, én meg közbe a pénztárcámat raktam vissza a táskámba, erre nem lezúgok egy fél plázányi ember előtt azon a kis lépcsőn? :D Úgy utálom amúgy azt a hülye kis lépcsőt, már többször is megbotlottam benne meg majdnem elestem, amikor ott jártam, tököm gondolná, hogy valaki az út közepére oratesz 2 fok lépcsőt...
2018. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Édesanyám eladóként dolgozik és minap egy érdekes esettel volt dolga...

Vevő: Elnézést! Tessék mondani, a késélezőt be lehet rakni a mosogatógépbe?

Anya: be, de üljön be Ön is mellé a gépbe

2018. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A párizsi metrón utaztam nyolc hónapos terhesen.

Csúcsidő volt, kiszorultam a kocsi elejére, az ajtó közvetlen közelébe.

Mögöttem egy fiatal pár csókolózott, mintha egyedül lennének, de ez senkit nem zavart.

Egyszerre csak a fiú felpillant, húzza előre a lányt, és megszólal ékes magyarsággal:

- Gondolod, hogy ez a kövér tehén elmoccan végre az ajtó elől, hogy le tudjunk szállni?

Elővettem legszebb pesti kiejtésemet, és odaszóltam neki:

- Tehén az a mennybeballagó moszkvai nagynénikéd, aki táncosnő volt Sanghájban!

A lány csak elvörösödött, de a srácnak úgy leesett az álla, hogy szerintem még ma is azt keresgéli a metró peronján...

2018. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly ***** válasza:
Mindenki életében vannak il.en történetek.
2022. nov. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!