Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Anyám nem szeret engem. Gyerekkorom óta nincs önbizalmam, anyai szeretet után sóvárgok, általában a tanáraimban kerestem anyukámat 9 éves korom óta... Folyton azt mondta anyu, hogy egy kukás csöves leszek, buta vagyok, család szégyene stb... Sokat vert ,mert a pasija is verte őt, ő pedig dühös volt és rajtam vezette le.. Szóval nincs önbizalmam, nem bízok meg senkiben, zárkózott vagyok, mindennap sírok már, mert annyira vágyom az anyai törődésre... Tudom sok ilyen kérdés van, de azt viszont nem tudom hogyan tudnék segíteni magamon... Szerintetek? 23/L
2018. febr. 19. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress alternatív megoldásokat , klinikai módszerek elavultak alig használnak .
2018. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat lehet sokat segítene.
2018. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Komolyan, lehet, hogy tud segíteni ezen!
2018. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd lesz férjed,gyermekeid szóval saját családod.A gyerek a legnagyobb boldogság az életben,mikor oda bújik majd hozzád és mondja: anya szeretlek.Nem lesz már olyan fontos,hogy a saját anyád egy szívtelen némber.

Saját tapasztalat.

2018. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el téged is utol ér a bokdogság.Költözz el otthonról,legyél szerelmes.Anyád ha eddig így bánt veled később sem fog megváltozni.Majd,ha beteg,öreg lesz és ápolni kell,akkor majd jó leszel neki.
2018. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor t ***** válasza:

Szia. Mi tévő legyek? Mi ve szeretném , ha jobb kedved lenne,

Egy légy véletlenül be repül egy autó kereskedésbe . Alaposan körül néz mereszti a szemeit, de nem talál semmit ami neki tetszene. Semmi légynek valóval nem találkozik, ezért el kezd komojan gondolkozni, hogy most mit kéne tenni... mi tévő legyek.?

Anyu! Ki megyek cseresznyét szedni.... -De hát tél van!

-Tudom, sál,sapka kesztyű.....:)

Nekem apokám annó egy igazi alkesz volt a rosszabbik fajtából, és ha ez nem lenne elég, anyám úgy fogadta , Már megint részeg vagy, .... Na egy kb 10 éves gyereknek pont nem erre van szüksége.

Ez most téged nem vigasztal de sajnos mással is elő fordul , és nincsen jó válasz.

Nem lehet olyan meg nyugtató választ adni számodra, ami márol holnapra meg oldja a problémádat.

Anyit tehetsz , hogy te jobban alakítod az életed, és a te csemetédet nem hozod majd ilyen hejzetbe.

2018. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!