Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül más is...

Van még rajtam kívül más is aki nem kapta meg a magyarországon kötelezően ránkerőszakolt védőoltásokat és ennek ellenére köszöni jól van? 19f

Figyelt kérdés
Én ma lettem 19 éves és megtudtam hogy a szüleim nem oltattak be engem. ennek ellenére van oltási könyvem, mivel pecséteket tudtak szerezni. SOHA nem voltam beteg, soha nem voltam még csak megfázva sem. Nem emlékszem rá hogy valaha fájt volna e a fejem. Soha nem hiányoztam betegség miatt iskolából, csak más dolgok miatt. Van más is?
2018. febr. 19. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen ismerősöm volt, de ő meghalt 13 évesen
2018. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
nincs. te bizonyára egy félisten vagy; akit lehet elvisz persze bárányhimlő öt év múlva, de akkor is..
2018. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi az offért: ne menj olyan országba, ahol nincs ilyen magas oltási fegyelem, mint nálunk.

Azért nem kaptál el súlyos betegségeket, mert nincsenek az országban, mivel minden normális szülő beoltatta a gyerekét.

2018. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Talan mert mindenki mas be van oltva... átoltottság fogalmat tanulmanyozd 😉
2018. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez most kamu kérdés? :D
2018. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
91%
Persze, ha a lakosság nagy része oltott, a nyájimmunitás megvédi azokat, akiket valamilyen okból nem olthattak be. Nézz utána a fogalomnak.
2018. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
10 éves kormig kaptam meg a dolgokat utána lehetelen volt, mert egyszerűen frászt kaptam a tűtől de mellé volt bennem annyi erő, hogy egyszerűen erővel sem lehetett semmit beadni. :D
2018. febr. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, 10 éves korod után még maximum két injekciót kaphattál volna, amik a már megkapottak emlékeztető oltásai, tehát tulajdonképpen te már védve vagy.
2018. febr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyetértek veled!!!!
2018. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Olyan nincs, akkor már RÉG elvittek volna a gyámügyesek, a szüleid meg börtönben csücsülnének.


Amúgy legyél büszke, ha majd 30 évesen pusztulsz el egy olyan betegség miatt, amit oltással megelőzhettek volna. :D


Hlye idióta.

2018. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!