Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadtad el Önmagad?...

Hogyan fogadtad el Önmagad? Sikerült egyáltalán?

Figyelt kérdés

Mik az erősségeid? És mik a gyengéid?


Én pl nem vagyok elég ambíciózus így csak egy tengi-lengi az életem. Ami pedig az erősséget illeti az az, hogy nem vagyok megvezethető semennyire.


Hogy változtattál azon amiben tudod nem vagy jó ? Kort és nemet is írhattok.


2018. febr. 20. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez két különböző kérdés, és a másodikat most lusta vagyok megválaszolni:


Pont úgy fogadod el magad, hogy kibékülsz a gyengéiddel, hibáiddal is, elfogadod, hogy hozzád tartoznak és alkalmazkodsz hozzájuk. (Persze ettől még megváltoztathatod őket, de alapvetően az számít, hogy ne érezd/lásd magad kevesebbnek így ahogy most vagy, mint ügyesebben/okosabban/erősebben.)

Szóval: "Hogyan fogadtad el Önmagad? Sikerült egyáltalán?" Csak így. Igen. 24/f (de már 16 éves korom körül sikerült)

2018. febr. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az erossegem, hogy intelligens vagyok azon minden pozitiv tulajdonsagaval -- jol banok a penzzel, nagyon jo emberismero vagyok (sokszor tulsagosan is, jo volna kicsit hinni..) nagyon gyorsan felismerem a bajt, jol feltalalom magam, talpraesett vagyok


gyengesegem, hogy nem vagyok kitarto es amiciozus


motivacio kell es ugy tudnek valtozni, sajnos azt nehez talalni

2018. febr. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:

Etőségeim, ha nagyon elhatározom mmagam valamire akkor azt meg is teszem, inteligens, fejlett megoldó, és szervező képesség. Gyorsan feltudok mérni és megismerni egy embert.


Gyengeség:


- Flegma, néha szívtelen, hazug, túlságosan megbízok az emberekben, képes vagyok kizárni az érzelmeket jót rosszat mindent egy időben


19/F

2018. febr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy tudatosan elhatároztam, hogy 1 évig nem gondolok magamról semmit. Az ebből felszabadult időben meg foglalkoztam a hobbijaimmal, meg a kevés viszonylag értékes emberi kapcsolataimmal, és aztán valahogy helyrebillentek a dolgok. Arra is rájöttem, hogy nem vagyok csúnya, inkább csak valahol az átlag fölött egy kicsivel, csak régen azt hittem, hogy "kötelező" valahogy kinézni.
2018. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehezen, semennyire.

Külsővel vagyok elégedetlen.


Szakmailag nagyon jó vagyok, magánéletben nagyon nem. Nem tudok normális párkapcsolatot működtetni, de végülis nagyon igényem sincs rá. Ennek ellenére mégis szinte folyamatosan abban vagyok, ami viszont rányomja a bélyegét minden másra.

2018. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szorgalmam nagyon rossz volt mindig.

Mindig késtem.

És műveletlennek is tartottam (tartom) magam.


A szorgalmat a saját vállalkozásom meghozta. :)

A késésemen a párom változtatott, az ő felfogását és gondolkodásmódját vettem át, ma már mindig előbb vagyok ott mint bárki más. ;)

Műveletlenségemen a sok könyv olvasással próbálok javítani, na nem ponyvaregényekkel, hanem vallásos, történelmi, esztétika, filozófiai és szépirodalmi művekkel (persze azért limonádé is befigyel olykor-olykor). :)


32N

2018. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!