Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért csak nőkkel...

A férfiak miért csak nőkkel akarnak beszélgetni/levelezni?

Figyelt kérdés
Ha nem is társkeresésről van szó, hanem csak sima barátkozásról, már az elején jön a lepattintás, hogy nem nő vagy. Pedig általában a fiúk jobban megértik egymást, mint egy fiú és lány (ugye sok esetben másként gondolkoznak). Vagy a többség csak szexpartnert lát az emberekben még ilyenkor is?

2018. febr. 20. 13:09
1 2 3
 1/23 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mindig ott van az a hátha.
2018. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok magányos férfi jár erre az oldalra. Szerintem ezzel mindent elmondtam :)

Egyszer tettem fel beilleszkedési problémákkal kapcsolatban kérdést, csak megmelítettem benne, hogy nő vagyok és öt percen belül rám írt vagy tíz férfi, hogy "barátkozna". Igaz, a kérdés sem erre irányult...

Amikor hirtelen barátok nélkül maradtam, próbáltam itt levelezőpartnert találni és leírtam a kérdésben, hogy férjnél vagyok, valószínűleg ugyanezek a lelkes rajongóim szóltak be, hogy mit ugatok amikor van párom :))

2018. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted miért... “barátkozni” persze, semmi mást nem akarnak a nőktől, csak a világnézetüket megosztani.
2018. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Dugni akarnak, ennyi.

Ha pl most ideírnám azt, hogy 22L, akkor 5 percen belül jönnének olyan üzenetek, hogy megbszhatlak? leszopsz? jössz dgni?

2018. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sajnos már azt is tapasztaltam, hogy nőnek adják ki magukat. Csak aztán mindig lebuknak. Szánalmas.
2018. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Na én azt hiszem, itt szét kellene választani az ismerkedést és a partner keresést.

Amikor két ember egy közös szituációban (hobbi, iskola, munka) akaratuk és közvetlen, szánt szándékuk ellenére (!!!) megismerkedik egymással, előfordulhat, hogy szimpátiát éreznek egymás iránt és a jövőben barátokká válnak. Ez természetes férfiak és nők között bármilyen kombinációban.

Viszont ha te explicit módon egy konkrét idegen személyt felkeresel, annak figyelmét igényelve, az már partner keresés (beszélgetésre, szexre, akármire). Ami jogosan megkérdőjelezhető két azonos nemű ember között. Heteroszexuális emberek ritkán vágynak azonos nemű idegenek figyelmére, főleg a férfiak.

Ha férfiként férfi barátokra vágysz, ismerkedj közvetett módon, közös tevékenység végzése által.

2018. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azt nem értem (furcsállom), hogy az emberek felnőttként már nem akarnak barátkozni, csak ha érdekük fűződik hozzá? Tudjátok, ha nem lesz belőle szex meg párkapcsolat, simán csak közös időtöltés, programok, beszélgetések stb., ezek már nem is érdekesek? :o(
2018. febr. 20. 14:17
 8/23 anonim ***** válasza:

A nők miért csak férfiakkal akarnak beszélgetni? Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány lánnyal barátkoztam össze ezen az oldalon (egyikükkel találkoztam is már), de órákon át sorolhatnám, hány pasi próbálkozott be. Ez sajnos mindig így lesz nagyrészt. Nagyon ritkán lehet találni kivételeket, és őket meg kell becsülni.


N

2018. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már vannak barátaik, és azért nem. Erre nem gondoltál?:) Több párkapcsolat-hiánnyal küzdő ember van, mint olyan ember, akinek barátai nincsenek, gondolom én.


Nőként én is szívesen barátkozom nőkkel, de velem is volt úgy, hogy csak addig tartott egy levelezés, ameddig valamilyen okból azt hitték rólam, hogy férfi vagyok:))

2018. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jól írta a 6-os, valószínűbb, hogy olyan helyen kéne próbálkozni, ahol valami célból (pl. hobbi) összegyűlnek az emberek. Így legalább 1 közös pont már lesz, meg úgy nem is tűnik annyira erőltetettnek az "ismerkedés idegenekkel". :o)
2018. febr. 20. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!