Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha tudnád, hogy...

Mit tennél, ha tudnád, hogy már csak pár hónapod van hátra, kiélveznéd, amennyire csak lehet, minden őrültséget elkövetnél, teljesen lenulláznád magad, de a végén kiderülne, hogy mégsem haldokolsz?

Figyelt kérdés
Az a pár hónap lenne életed legjobb időszaka, mert csak a jelenben élnél, azt hinnéd, hogy neked már csak az van, és minden álmodat megvalósítanád, ami lehetséges. Emellett adósságba is sodornád magad. Ha ezután kiderülne, hogy mégsem vagy halálos beteg, hogyan tovább?

2018. febr. 20. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak pár hónapom van, az azt jelenti, hogy haldoklom egy betegség miatt. Fájdalmakkal mindennel. Nem nagyon hinném, hogy ebben az esetben kiélvezném az életet. Épp ellenkezőleg, rendeznék mindent, hogy a családomnak legalább ezzel ne kelljen majd törődnie a gyászban.


De tegyük fel, hogy egy felelőtlen tini, vagy magányos ember vagyok, és úgy viselkedtem, ahogy fent vázoltad. Nos, akkor miután kiderült, hogy gyógyítható vagyok, akkor előbb az egészség rendbehozatala, aztán munkavállalás, majd az adósságok rendezése. Másként nem is lehet.

2018. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Több dokihoz is elmennék, hogy biztos legyek abban, valóban meg fogok halni és csak ezután kezdeném élvezni az életet. Nem tudom, mit tennék, mert csak arra tudnék gondolni, mennyire bánom, hogy nem mehetek egyetemre, amikor hónapok óta ezt szeretném és azt akarom, hogy legyen már vége a giminek.


Nem tudnám elviselni, hogy nem születne babám, ezért mindenképp gyerekek közelében tölteném azt a kevés időt. Ez az, amit biztosan tudok. Nem attól lennék boldog, hogy minden pénzemet elköltöttem.

2018. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öngyilkos lennék 😂😂😂

Amúgy valószínűleg élném tovább az életem, dolgoznék, hogy ki tudjam fizetni az adósságaimat.

2018. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha kiderülne, hogy félrediagnosztizáltak, szart is kiperelném az orvosokból-kórházból, úgyhogy ismét elég gazdag lennék :)
2018. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
akkor szembe kell menni az első kamionnal az úton!!!
2018. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Röhögnék egyet és elmennék szerzetesnek vagy remetének.
2018. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!