Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja minden egyes...

Miért mondja minden egyes ember azt hogy nem számít a külsö mikor igenis számít?

Figyelt kérdés
Én ha ránézek egy lányra egyböl tudom hogy eltudnám képzelni magam vele vagy nem.Aki külsöre nemjön be olyan nekem nem kell emiatt most 1 farok vagyok?
2018. febr. 21. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy kell a testi vonzalom, de azért ez nem ilyen egyszerű.
2018. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
"Miért mondja minden egyes ember" olvasgass már válaszokat ember. :D Minap is ki lett fejtve, hogy igenis számít.
2018. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az mind rendben van, de annyira belemerülsz az ideális nő keresésébe, hogy mire rájösz, hogy olyan nem is létezik, már késő lesz.
2018. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Ez már nekem is eszembe jutott lehet emiatt nem lesz senkim:p
2018. febr. 21. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem CSAK az számít.


Abban igazad van, hogy vannak olyan emberek is, akiknek csak az számít, de a magam nevében mondhatom, hogy nekem ennél több kell, nem ragadok le a felszínen.

2018. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem minden ember mondja ezt.

Másrészt nem így értik, ahogy te. Számít a külső, annyiban, hogy neki vonzó legyen. De nem biztos, hogy neki az a vonzó, akit te vagy az az általános többség annak tart. Pl. nekem is volt már olyan barátom, akibe iszonyatosan szerelmes voltam, szerelem volt első látásra, aztán a barátnőim azt mondták rá, hogy eléggé csúnya. Én meg nem értettem, annyira helyesnek láttam :D

Vagy pl. nem úgy számít a külső, hogy legyen kék szeme, szőke haja, legyen vékony vagy sportos, vagy akármilyen. Nem mindenkinek vannak ilyen mániái, hogy csak a hosszú haj szép vagy csak a barna szem szép. Ha valaki tetszik, akkor tetszik, mindegy, hogy milyen a haja vagy a szeme vagy a ruhája.

2018. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem vannak ilyen mániám mint pl hosszú fekete sima haj, olyan fejszerkezet ami nekem bejön meg ilyesmik:/
2018. febr. 21. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:

7: Akkor rád igaz, hogy csak a külső számít.

Szerintem hülyeség ennyire ragaszkodni valamihez. Egy más hajú lány is lehet gyönyörű. Fej meg arcszerkezet nézése? :D Hát, elég fura.

Nem inkább az lenne a lényeg, hogy legyen egy kedves lány, aki törődik veled? Aki szeret? Akinek fontos vagy? Persze legyen vonzó is. De nemcsak a sötét, hosszú hajú lány lehet vonzó.

2018. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom honnan veszed hogy nekem csak a külsö számít
2018. febr. 21. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha így jobban megérted, akkor neked a külső IS számít. Lehet neked az a normális, hogy csak hosszú fekete hajú lányt akarsz magad mellé, de az átlag ember nem válogat ilyen téren. És mit csinálsz, ha a hosszú fekete hajú asszonyodnak valamiért rövidre kell vágni a haját? Elhagyod? :)

Nekem pl. nő létemre egyáltalán nincsen rá szabály, hogy milyen férfit tudnék elképzelni magam mellé. Akiket eddig jóképűnek tartottam, azok között volt magas, tömzsi, rövid hajú, hosszú hajú, szőke, barna, vörös, cingár gazellalábú és testépítő. Sőt, volt egy kicsit nagydarab is. A férjem meg pocakos és kicsit kopaszodik is, mégis imádom és baromira vonzónak találom.

Szóval ja, ilyen is létezik :)

2018. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!