Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom, hogy ezt is miért...

Nem tudom, hogy ezt is miért írom, csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Gyenge lelkű vagyok,nem tudok beszélni az érzéseimről,meg túl sok *zexuális dolog jár a fejemben. Nem tudom,hogy miért vannak ezek. Általában jól elvagyok,de néha vannak ilyen gyengébb napjaim,amikor csődtömegnek érzem maga. Csak én vagyok így vele? Azt se tudom már,hogy mit csináljak. Meg olyan nehéz beszélni az érzéseimről,félek,hogy gyengének látnának.

2018. febr. 21. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én is ilyen vagyok
2018. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó pár ilyen ember van, akik ugyanezekkel a problémákkal küzd... :(

Nehéz olyan embert találni, akivel őszintén megoszthatjuk a gondolatainkat, ha szexről van szó, akkor meg még nehezebb lesz a helyzet.

Hidd el, nem vagy egyedül

2018. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:

Én nem vagyok gyenge lelkű, de van ritkán egy olyan óra amikor elkap hogy nincs minden rendben bennem.


feleslegesen félsz, a legtöbben olyat fognak látni, hogy miben kell segíteniük.


Ha van kedved beszélni róla szívesen meghalgatlak, úgysem ismerjük egymást csak egy külső tényező lennék

2018. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy te gyenge lelku. Attol, hogy csak a fejedben forgatod a gondolatokat, nem osztod meg mindenkivel, az normalis hozzaallas. Rossz napjai mindenkinek vannak. Egyszer fent, egyszer lent.En a helyedben nem aggodnek, hogy mit gondolnak rolad az emberek, sok olyan ember van, aki dominans szemelyiseget mutat, belul meg egeszen mas jatszodik le.
2018. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!