Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtanulni másik kézzel írnj?

Megtanulni másik kézzel írnj?

Figyelt kérdés

Sziasztok

17 éves vagyok, és a napokban olyan jutott eszembe, hogy megszeretnék tanulni másik kézzel is írni.

Szerintetek ez kehetséges?

Fellehet fejleszteni olyan szintre, mint a “fő” kezemet? Ha igen, így lehet egy ember “két kezű”? Valamint ez fejleszt valamit?

Kérlek ne nézzetek bolondnak, csak érdekel :D



2018. febr. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
NAGYON JO!!!! fejlesztö gyakorlat. Kitartást!!!!
2018. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Én is megtanultam, és nagyon jól használom a másik kezemet is írásra, evésre és minden másra. Nem vagy bolond! :)
2018. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 éve dobolok, mindkét kezemmel le tudom ütni ugyanazokat a ritmusokat. És azt is meg tudom csinálni, hogy mind a 4 végtagommal (kezek, lábak) MÁST játszok, és ezt egyszerre, és gyorsan. Ennek hozományaként mindkét kezemmel tudok írni, evőeszközt fogni, stb. Azaz fejlesztettem az agyam. Nekem az a furcsa, hogy nem akarja ezt mindenki.
2018. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:

Meg lehet tanulni, ugyanúgy ahogy a fő kezeddel tanultad. Először rajzolgass egyszerű dolgokat, karikákat, négyzeteket, majd a méretüket csökkentsd és amikor már kb. a betűid méretében is szépek, kezdheted a betűk gyakorlását és legvégül kötni a betűket.

Én kétkezes vagyok de ballal csak függőleges felületre tudok írni és a betűket nem kötöm. Mondjuk ennek más oka van, mert eltört a bal csuklóm kiskoromban amikor írni tanultam és amiatt lettem jobbkezesebb mint balkezes.

2018. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bal kezesek kevésbé ambiciózusak, kevésbé taposnak át máson a siker érdekében, mert a bal kezesek a jobb agyféltekét használják, ami kőltészetért is felelős többek között.
2018. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!