Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gépészmérnökök pecsétgyűrűje...

A gépészmérnökök pecsétgyűrűje miért nem számít kivagyiságnak?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam egy nagyképű csávót úgy telefonálni hogy a kisujját még eltartotta a telefontól, mint a nagy emberek.

Szóval ez hogy van?

Amikor meg én rakok be ilyen fülbevalókat [link]

akkor kapom a megjegyzéseket hogy nem vagy Te fekete meg ilyenek.


Ráadásul a pecsétgyűrűt a mai 20-30as korosztály cigányokhoz köti, tehát nem értem a logikát.


2018. febr. 21. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

gépészmérnöki gyűrűért gürzett 4-5 évet az egyetemen ;)


n

2018. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Egy férfi ékszere az óra és a karikagyűrű. A pecsétgyűrű prolis (tipikusan a "vállalkozók" stílusa), ahogy az eltartott kisujj is csúnya (lényegtelen hogy telefon vagy borospohár).

Bocs hogy ezt mondom, de nagyon ízléstelen az a fülbevaló, ráadásul egy férfinak...

2018. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Aha, ennyi erővel én is mondhatom hogy 7 milliós merciért maradtam még kint Belgiumban, pedig hazajöhettem volna egy ház árával akkoriban.

Ahogy az én döntésem úgy az egyetemistáé sem lett volna kötelező, ez nem indok.

2018. febr. 21. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó primitiv dolog csak a külsőségeket meglátni.
2018. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a gépészmérnök megdolgozik azért a gyűrűért.


a fülbevaló meg szörnyen néz ki.

2018. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez valóban ronda egy fülbevaló, pedig van olyan, ami jól áll férfiaknak is. De ez senkinek sem, bocsi.
2018. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Eleg ciganyos ez a fulbevalo, szal nem ertem min vagy kiakadva. Nem izlestelenebb egy kicsit sem, mint egy pecsetgyuru. Irigykedsz talan, vagy miert erdekel masok ekszerei?
2018. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom kivagyiságnak és cigányosnak a pecsétgyűrűt. Amerikában szokás az ún. évfolyamgyűrű (class ring) érettségi illetve az egyetem utolsó évében. Olyankor mindenki kap gyűrűt, fiúk, lányok egyaránt. Ez az összetartozás jele.
2018. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A gépészmérnök tesz a pecsétgyűrűért. A telefonálás lehet, hogy elvolt törve a gyerek újja és azért tartotta úgy, a kollégám sem tudta behajtani balesetből kifolyólag. De ezek a fülbevalók max 100ft darabja sokat nem kell érte tenni, hogy megvegyél egyet. És enyhén szólva is nagyon bzis, jóízlés ellen van. Meg az a selyem bevonatú doboz phu nagyon tré. De ha ezekre nem jöttél rá magadtól ...
2018. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez a fülbevaló Győzike hagyatékai közé beillene
2018. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!