Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatok őszinte...

Hogyan válhatok őszinte emberré? Hazudok és nem tudok így tovább élni.

Figyelt kérdés
22éves vagyok. Azért hazudok mert azthiszem azt akarják hallani. Nem igazán tudok nemet sem mondani. Elveszítettem emiatt a párom is. Nem bízott bennem mert hazudtam. Rájöttem,hogy így nem élhetek tovább. Hazudok apróságokban és sajnos nagyobb dolgokban is. Észre sem veszem. Változni szeretnék és fogok is de nem tudom,hogy kezdjem.
2018. febr. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Most , hogyan adjak neked tanácsot, mikor te hazudsz !

A most ki írt kérdésed is hazugság !

Nehogy most leírd, hogy nem ! Mert úgysem hiszem el !

2018. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Gondolj arra, hogy van egy ember aki ebben is melletted lesz. Aki ismer, hisz benned, tudja a rengeteg pozitív tulajdonságod mellett a negatív oldaladat is és mivel szeret, meglesz hozzá a türelme hogy végigsegítsen ezen. És ha te is képes leszel szeretni őt, akkor a boldogság is elér
2018. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Kezdd el önmagadat szeretni, felvállalni és az igazat beszélni ill. ellentmondani. Csodálatos, mikor az ember jellemhibáival, rossz szokásaival együtt is kedves valaki(k) számára. Ha ezt megtapasztalod, akkor nem akarsz majd megfelelni a hazugságok által. A hazugság rombol és összezavar mindent.
2018. febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy most nem hazudtál? Mert ha hazudtál, akkor nem hazudtál, de ha nem hazudtál, akkor meg igen. Ez egy paradoxon.
2018. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!