Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez azt jelenti hogy gyerekes...

Ez azt jelenti hogy gyerekes vagyok? 20/L

Figyelt kérdés
Szükségem van arra hogy valaki ott legyen mellettem,hogy irányitson (ne parancsolgasson!) és segítsen ha kell. Itt nem arra gondolok hogy szeretem amikor elvagyok nyomva vagy utasítgatnak, mert azt alapból nem hagynám hanem hogy törödjön velem.. A legjobb barátnőm ilyen oda figyel rám és mellettem áll. Szeretem amikor a fium nem csak a szerelmem hanem a 2.apukám is,amikor ugy tekinthetek rá mint egy "hősre" aki megvéd,akire felnézhetek. Ez mennyire ront el egy kapcsolatot? Az ismerőseim szerint a saját kis álom világomba élek. Ez mit akar jelenteni? Pozitív vagy negatív jelentésű?
2018. febr. 22. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem feltétlen mondanám gyerekességnek. Én nem is ilyen vagyok.

Vannak olyan pasik akik élvezik ezt a szerepet.

2018. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt a második apukán dolgot én máshogy fogalmazom meg. Tesóm halála óta keresem a megfelelő "ölelést". Egy olyan személyt akivel biztonságban érzem magam.
2018. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mádár0218 ***** válasza:
56%
Nem gyerekes, jobban érzed magad ha olyan van melletted aki megvéd, a legtöbb nő ilyen akikkel beszéltem :D
2018. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez természetes, jó dolog. Például nekem is szükségem van egy olyan nőre aki érezteti hogy támogat, mellettem áll és szeret, nem vagyok egyedül mellette.

Akkor van gond ha már nagyon túlozva van.

2018. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak nem vagy határozott és teljesen önálló. Ha nem okoz hátrányt az életedben, akkor nem negatív.

Megdöbbennél, hogy mennyi hozzád hasonló lány van. Gondolom a neten mindenhol azt olvasod a nőktől, hogy minden téren teljesen erősek, függetlenek és önállóak, de a többségre nem ez a jellemző.

2018. febr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Rengeteg ferfi keres ilyen szolgalelku, hatarozatlan, onbizalomhianyos baratnot. Exem pl pont ilyen nore vagyott volna helyettem, mint te. Mondjuk neki alapbol kicsi volt az onbizalma, ezert szereti, ha a parjanak meg kevesebb van, hogy tudja iranyitgatni. Ha egyenlo felek lettunk volna, megalazva erezte volna magat. Nekem viszont nem fekudt az a jovokep, hogy soha ne donthessek semmiben, hogy az en velemenyemre mindig az legyen a valasz, hogy "nem". Pl kozolte, hogy ha fia szuletik, azt csak o nevezheti majd el, nekem nincs beleszolasom. Ha te erre vagysz, akkor hajra.
2018. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Inkább csak önállótlan.
2018. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

ez azt jelenti, hogy nőies vagy..


persze számodra is élvezhető kapcsolatot csak olyannal tudsz élni akinek az "irányítson" és az "utasítson" megvan két különböző fogalomnak..


értem mire gondolsz de elég kevés olyan férfit lelhetsz aki megvalósítja ezt neked


a saját kis álomvilággal a negatív oldaladra világítottak rá

2018. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez így tartalmaz hibát is, de nem nagyon és nem súlyosat.

Ez normális lenne, egymást segíteni, és még ha te nem is látod, de te is ugyanezt akarod adni, te is segíteni akarod az ő hiányosságaiban.

Mondjuk pont a te fajtád egyfajta fétisem, de én tanító vagyok, minden értelemben nagyon izgat mikor egy másik ember vágyja a fejlődést, segítséget, nála nagyobb kompetenciával rendelkező emberektől.

Ez normális a kapcsolatban, csupán olyat kell találj, akinek a másik oldala van, kb mint én, de ennél sokkal kevesebb, gyengébb tényezőkkel rendelkező ember is elég.

Volt ilyen partnerem és elég hamar megtanítottam neki, hogyan gyakorolja személyisége e komplexumát sokkal ésszerűbb, harmónia dúsabb formában, mint addig.., mert egyszerűen nem csak itta a szavaimat, de élvezte, hogy tanulhat, segítséget kap, technikákat gyakorolhatja, új, jobb utakat tapasztalhat.

Ennek semmmmi köze a gyerekességhez.

Hidd el, értem amit első 2 sorodban el akartál magyarázni, sőt igazából tökéletesen tisztán látom magam előtt, és azt is, nálad mennyire torzult állapotban létezik ez a lehető legjobb formájától, és nem vagy tőle messze lényegileg.

Önmagában semennyire sem ront el semmit se, ez önmagában, torzultság nélkül egy semleges faktor. Avagy mint komplexum, 0-100% is lehet, akkor sem tesz lényegi változásokat egy másik elmével folytatott kapcsolatban, s ahogy mondtam, ennek megvan a másik oldala, és a tükre is. Avagy, amikor valaki pont ezt adja, és amikor a másiknak is ez van, csak a saját jelleméhez és neméhez alakított formában, míg ezek persze együtt is képesek létezni, ahogy neked is nagyobb százalékban van meg az, hogy ezt add, mint kapd, még ha a vevő része sokkal nagyobb százalékban is.


Long story short..., Minden rendben van veled, annyira, hogy szintedhez hűen nem kell ezen dolgozz magadban.


Az ismerőseid mindig félre értik ezt, akárhogyan is próbálod átadni nekik.., főleg, hogy te sem igazán látod a különbséget ennek a semleges és negatív formája között. (Illetve a semlegesség relatív, partnertől függ. Ahogy élő példa vagyok én is, nálam ez erősen pozitív, mert személyiségünk e része nagyon magas százalékú kompatibilitással rendelkezik.)

Ajánlom, ne próbáld velük megértetni ezt.

Ez általuk negatívat akar jelenteni, méghozzá nagyjából, hogy felelősséget, önállóságot, önmagad irányítását, fejlesztését, stb átadva a másiknak, egy szinten direkten alárendelve magad akarsz élni. Ami persze negatív, és nem valódi kapcsolat, de nem látják, hogy nálad ez nehezen állhatna távolabb a valóságtól.


Írj nyugodtan, ha van kérdésed, vagy tudok segíteni valamiben.

2018. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább azt hogy szolgalelkű.
2018. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!